fbpx
гороскоп
Венера “начудить”: неочікуваний гороскоп на вихідні 22-23 жовтня для всіх знаків Зодіаку! Кому варто приділити час лише собі, а хто навпаки, має створити романтичну атмосферу для половинки!

Венера “начудить”: неочікуваний гороскоп на вихідні 22-23 жовтня для всіх знаків Зодіаку! Кому варто приділити час лише собі, а хто навпаки, має створити романтичну атмосферу для половинки!

Мова зірок для кожного знака Зодіаку: читайте свій гороскоп на 22 та 23 жовтня 2022 і будьте щасливі.

Водолій

Ви не тільки інноваційні, але й відкриті та комунікабельні. Ви дізнаєтеся цікаві речі, зміните свої уявлення, коли отримаєте цінні поради, і відкриєте собі нові шляхи. Ваша толерантність вражає і ви затребувані, коли думки у вашому колі друзів розходяться.

Риби 

Довіряйте своїй інтуїції та не дозволяйте приймати рішення під тиском. Приділіть час собі, прислухайтеся до себе і свідомо зосередьтеся на тому, що гріє вашу душу. Ви стаєте спокійніше всередині і не дозволяєте вчинкам оточуючих вас бентежити. Завдяки чіткій дії ви справите враження.

Овен

Знайдіть час для спокійних моментів, відкиньтесь на спинку крісла і притуліться до своє половинки. Дайте волю своїм почуттям і нехай ваша ніжність виходить на перший план. Це створить романтичний настрій.

Телець

Крок за кроком ви зможете наблизитися до своїх цілей. Можуть виникнути невеликі обхідні шляхи. Будьте уважні та ретельно перевіряйте, які з них дійсно можуть бути для вас корисними. У вашій спільноті ви прагнете зближення, але іноді демонструєте це надто інтенсивно. Намагайтеся не тиснути на себе.

Близнюки

Тепер бажання може здійснитися, а настрій продовжує підніматися. Любовний барометр також постійно зростає, і ви можете насолоджуватися романтикою та чуттєвими годинами разом. Самотні відчувають, чи може флірт стати чимось більшим. Але тоді ні в чому не поспішайте. Безтурботні моменти з друзями також роблять вас щасливими.

Рак

Зараз важливо не передчасно тлумачити слова негативно, а запитати, як вони позначаються. Відкритість дозволяє уникнути непорозумінь, і ви відчуєте, що деякі справи йдуть краще, ніж очікувалося, і що ви також популярні. Вам потрібні емоційні опорні точки.

Лев

Флірт одинаків глибокий, і вони потім думають, як вони можуть діяти, щоб мати можливість жити своїми ідеями єдності та партнерства. У вашому партнерстві він залишається фантастично прекрасним, і під Венерою ви також відкриваєте себе для деяких речей, які раніше вважали досить неважливими.

Діва

Вас дратує, коли ви не можете відразу знайти “відкрите вухо” з ідеєю. Не ображайтеся, просто знайдіть час, щоб продумати підказки, а потім трохи підправити все. Розмови можуть бути надихаючими. Уважно слухайте і запитуйте те, що вам цікаво.

Терези

Важливі речі можна відразу вирішити, а потім ви зможете зайнятися приємними справами з родиною та друзями. Вам подобається, ви відкриті до нового, знайомитеся з новими людьми і відчуваєте, що діяльність може принести більше свіжості у ваше спілкування.

Скорпіон

Присвятіть себе темам, які вас цікавлять, а також розвивайте хобі, які останнім часом вам приносять задоволення. Тоді ви прийдете до свого внутрішнього центру, розширите свій кругозір і тоді зможете сяяти своїми знаннями. Це робить вас щасливим.

Стрілець

Ви хочете реалізувати свої бачення, а також усвідомити, скільки всього можливо досягти. Ви також відкриті до пропозицій і раді, коли можете зацікавити інших своїми ідеями та діями. Висуньте свою здатність працювати в команді на перший план і свідомо відсуньте деякі речі на другий план. Ви будете зачаровані.

Козоріг

Перегляньте всі деталі та виправте те, що не є оптимальним. У вас є наполегливість і терпіння, необхідні для досягнення того, що неможливо зробити відразу. Але також дозвольте собі невелику перерву та насолодіться прекрасними речами.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page