fbpx

“Венера в аспекті “спалення” з сонцем”: на які наслідки слід розраховувати українцям після унікального затемнення сонця, що відбудеться вже завтра, 25 жовтня 2022 року!, – астроексперт

“Венера в аспекті “спалення” з сонцем”: на які наслідки слід розраховувати українцям після унікального затемнення сонця, що відбудеться вже завтра, 25 жовтня 2022 року!, – астроексперт

Вже завтра, 25 жовтня 2022 року, відбудеться унікальне явище – сонячне затемнення. Як переконані експерти, воно несе позитивну енергію. Однак вплив може проявлятися по-різному.

Про це унікальне явище розповідає відома українська астрологиня Олександра Івашина  на своїй сторінці у фейсбук.

“Нинішнє сонячне затемнення активізує ці протилежні знаки Зодіаку в повній мірі. І це ми бачимо в астрологічній карті. Затемнення відбувається в одному градусі (3-м Скорпіона) з управителем Тельця Венерою.

При цьому Місяць також є еволюційною планетою (елеватором) Тельця. Але в Скорпіоні обидві ці планети знаходяться в “недружньому”, опозиційному для себе знаку. До того ж, Венера в аспекті “спалення” з сонцем, що говорить про якісні блоках цієї планети, що символізує стабільність, спокій і гармонію”, – розповіла Івашина.

Жінка наголосила, що є деякі показники, які потрапляють під вплив затемнення. Дещо погане “чорне”, може в цей час загостритися, тому треба бути доволі обережними в цей період.

“Еволюційна планета Скорпіона Уран в Тельці, що знаходиться в стані “падіння” – це системне руйнування старих матеріальних програм, причому фатальне і доленосне, що носить революційний характер зламу, але дане для майбутнього розвитку в цілому. Про це говорить Уран в з’єднанні з еволюційним місячним вузлом Руху і в квадраті з Сатурном у Водолії”, – написала експертка.

В ці моменти особливо відчуваються аспекти боротьби і свободи, ретро-аспект повернення і бумеранга, що впливає за допомогою зовнішнього середовища, активізація важких емоцій і страхів.

“Сентагон – це раптове обмеження і безвихідь, але і можливість зрозуміти таємний механізм долі і пройти гідно через кризу. А ось від білого Місяця Селени в Рибах – постійно діючий гармонійний тригон. Це підтримка вищих сил світла в найважчих випробуваннях.

Ми бачимо, що і точка затемнення, і Ліліт з Селеною активізують водну стихію зодіаку. А це закликає і одночасно сприяє глибинному розумінню трансформаційних процесів, що відбуваються, його причин і наслідків, його темних і світлих сторін”, – наголосила Олександра.

Миру вам та добра, дорогі мої українці!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page