fbpx

Венера в Рибах в січні 2023 року: цим знакам Зодіаку пощастить у коханні

Венера в Рибах в січні 2023 року: цим знакам Зодіаку пощастить у коханні

Як вказує тижневий гороскоп на 23-29 січня 2023 року, незабаром нас чекає велика зміна в емоційних стосунках. Все завдяки Венері, планеті кохання, яка переміститься зі знака Водолія в зодіакальний Риб. Що це означає для нас? Як вказують астрологи, багато людей тепер будуть мати успіх у протилежної статі.

Ви шукаєте кохання? Мрієте знайти пару? Якщо так, готуйтеся до майбутніх днів. Венера в Рибах принесе нам багато дивовижних можливостей побудувати щасливі любовні стосунки. Протягом наступних кількох тижнів у нас часто буде складатися враження, що друга половинка чекає на нас не за горами. Ми перестанемо ховатися і зустрінемося зі своєю долею.

Любовний гороскоп вказує на те, що розташування планет сприятиме особливо 3 знакам зодіаку. Хто зараз матиме найбільший успіх у протилежної статі? Перевірте, чи є ви в списку.

Гороскоп на тиждень на 23-29 січня 2023 року. Венера в Рибах

На початку року ми могли почуватися самотніми. Люди, які ще не знайшли пару, відчували смуток і безнадійність. Вони думали, що втратили шанс знайти кохання. Венера була тоді на задньому плані сузір’я Водолія – ​​одного з найбільших одинаків у зодіаку. Важко було встановити зв’язок з кимось, який дозволив би побудувати емоційні стосунки.

Перехід Венери в Риби 27 січня 2023 року змінить наше ставлення. Ми помітимо, що протилежна стать знову починає цікавитися нами. Крім того, всі розмови і флірт тепер набудуть глибини.

Кожен із знаків зодіаку набуде більшої чутливості, що викличе у нас бажання створити справжнє взаєморозуміння з іншою людиною. Деякі навіть матимуть шанс налагодити телепатичне спілкування з потенційним партнером. Варто звернути увагу на свої сни або захопитися практикою медитації.

Риби, Телець і Діва можуть пережити багато прекрасних моментів у найближчі тижні. Події, які відбудуться в їхньому житті, обернуться прекрасними сюрпризами. Завдяки їм у цих знаків зодіаку відновиться віра в кохання.

Риба

Тепер Риби побудують взаєморозуміння, про яке вони навіть не мріяли. Інша людина почне задовольняти всі свої потреби, хоча у неї навіть не буде часу попросити про це. Вони зрозуміють, що завжди можуть на неї покластися. Якщо вони виявлять вдячність за це, вони назавжди здобудуть її прихильність.

Телець

Тельцю сняться глибокі символічні сни. Як тільки вони прокидаються, вони інтуїтивно розуміють, про що ці видіння. Хоча раніше вони не знали, як створити тривалий і справжній зв’язок з кимось, вони виявлять це майже відразу. Варто набратися сміливості і ризикнути.

Діва

Зараз Діви вирішать зосередитися насамперед на роботі. Вони виконають новорічні обіцянки та введуть у своє життя дисципліну. Здавалося б, ніщо не сповістить про те, що любов підходить до їхніх дверей. Але хтось давно за ними пильно стежить. Найближчим часом він вирішить проявити ініціативу і запропонувати відносини.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page