fbpx

Венера в Знаку Овна з 20 лютого по 15 березня 2023 року приготувала багато особливого кожнісінькому знаку Зодіака! Поради астрологів зроблять цей період у вашому житті дуже успішним і допоможуть впоратися з проблемами 

Венера в Знаку Овна з 20 лютого по 15 березня 2023 року приготувала багато особливого кожнісінькому знаку Зодіака! Поради астрологів зроблять цей період у вашому житті дуже успішним.

Справа в тому, що 20 лютого Венера здійснить свій перехід у Знак Овна. Період з 20 лютого по 15 березня виявиться найнесприятливішим для цієї планети. Астрологи розповіли, які труднощі можуть чекати на різні Знак і як з цими труднощами впоратися.

Овен

Овнам не варто упускати важливих деталей. У цей період Венера зробить так, що для цих людей буде важливо шукати у всьому якісь дрібні знаки. Пильність дуже важлива, тому потрібно якнайрідше відволікатися на марні справи та емоції.

Негатив, образи і тривога у ці понад двадцять днів можуть стати для Овнів справжньою проблемою, тому головна порада для вас – дивитись на світ краще через призму оптимізму.

Телець

Тельців очікує непростий час, особливо перший тиждень перебування Венери в Овні. Представникам Знаку потрібно завжди пам’ятати про те, що у будь-якій бочці з дьогтем завжди є крапля меду. Якщо ці люди навчаться бачити щось хороше у низці негативних подій, то зможуть не лише стати сильнішими, а й залучити до свого життя успіх. Поки Венера буде слабкою, краще не вирушати в подорожі хоча б до березня.

Близнюки

Близнюкам точно не варто звалювати на себе всі тяготи світу. Потрібно якнайпростіше реагувати на випади у свій бік і приділяти час релаксації. Сильний Меркурій значною мірою стримає атаку Венери, але кінець лютого та перша половина березня можуть стати для Близнюків небезпечним часом.

Для тебе настав час відмовитися від стратегії самовідданості та підвищеного почуття відповідальності за інших, і життя стане простішим і покращиться його якість.

Рак

Для Раків без підтримки Венери рятівним колом стане спілкування із близькими людьми. Саме зараз, наприкінці лютого та на початку березня, Ракам потрібно навчитися звертатися по допомогу до родичів і друзів.

Вам у цей період протипоказано контактувати і взаємодіяти з неприємними людьми, бо вони можуть спробувати обвести представників цього Знака навколо пальця, обдурити, скористатися їх добротою і складним становищем.

Лев

До Левів у найближчі кілька тижнів через Венеру в Овні можуть повернути старі невирішені проблеми. Астрологи радять займатися саме ними. В іншому випадку ситуація стане ще складнішою і прийме новий оборот.

Яскраві та позитивні емоції цього періоду залишаться в пам’яті, тоді як усе негативне дуже швидко забудеться, тому не варто фокусуватись на негараздах.

Діва

Життя Дів наприкінці лютого може сповнитися протиріччями. Приймати рішення буде трохи складніше, так само як і просто аналізувати все, що відбувається навколо.

Це час сумнівів і дилем, з якими Дівам хоч і вдається справлятися досить добре, але від них це вимагає величезних витрат енергії. У це період цим людям потрібно навчитися відпочивати та отримувати задоволення від життя.

Терези

Терезів чекає досить складний період, в який у їхньому житті може статися багато нового. Відкрите протистояння змінам може нашкодити представникам знаку, тому важливо сміливо зустрічати все нове та позбавлятися старого.

Все нове в житті Терезів може супроводжуватися деякими труднощами, тому обережність тут точно не завадить. Зважені рішення допоможуть Терезам залишитися на плаву.

Скорпіон

Скорпіонів часто важжають зарозумілими людтми, але це не так. Представники даного Знака Зодіаку, скоріше, надто впевнені у собі, але вони вміють визнавати помилки, хоч це й дається їм нелегко. Наприкінці зими астрологи прогнозують погіршення на цьому фронті. Швидше за все, Скорпіонам буде дуже складно погоджуватися зі своєю неправотою, через що можуть початися проблеми зі спілкуванням з оточуючими.

Стрілець

Стрільцям краще трохи знизити свої амбіції та стати більш розважливими. Будь-які ризики, хоч любовні, хоч фінансові, обернуться для людей цього Знака великими проблемами в майбутньому. Зараз їм точно не можна робити те, про що вони в майбутньому можуть серйозно пошкодувати. Астрологи радять їм також грати виключно за команду добра, не переходячи нікому дорогу та не провокуючи оточуючих на негатив.

Козеріг

Козерогам з 20 лютого по 15 березня необхідно пам’ятати про те, що зміна пріоритетів може стати причиною великих негараздів у житті. Це буде час, коли варто слідувати прийнятим раніше принципам і в жодному разі не відхилятися від заданої раніше траєкторії.

В іншому випадку Козерогів можуть спіткати нові проблеми. Це не найкращий час для переїзду, ремонту та зміни роботи.

Водолій

Водоліям астрологи рекомендують не відповідати недоброзичливцям агресією на агресію, а також не прагнути помсти. Не треба навіть думати про неї, інакше доведеться викопати другу яму поряд із тією, що Водолії захочуть приготувати своїм ворогам.

Краще розслабитися та насолоджуватися приємними емоціями, адже вони нікуди не подінуться. Це той самий час, коли точно не варто чинити перешкоди самим собі.

Риби

Меркурій покровительствує Рибам-мандрівникам, але Венера в Овні не дасть цим людям необхідного запасу сил та енергії для подорожей та пошуків чогось нового.

Хоча б у перші два тижні перебування Венери у цьому знаку Рибам потрібно виявляти обережність і залишатися розміреними. Такий час добре описує проста відома приказка: «Тихіше їдеш – далі будеш».

Фото – ibilingua.com.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page