fbpx
гороскоп
Венера  з 16 листопада по 9 грудня 2022 року перебуватиме в  Знаку Стрільця: ось що нам це несе, попередження й застереження для кожного знаку Зодіаку. Астрологи розповіли, якими є наслідки. Тільці, на жаль, втратять впевненість у собі

Венера  з 16 листопада по 9 грудня 2022 року перебуватиме в  Знаку Стрільця: ось що нам це несе, попередження й застереження для кожного знаку Зодіаку.

Вже сьогодні, 16 листопада Венера перейшла у Знак Стрільця, що спровокувало послаблення її енергетики.

Астрологи розповіли, якими є наслідки цього переходу для представників кожного зі Знаків. Варто одразу сказати, що Венера у Стрільці призведе до того, що у кожної людини трохи знизиться фізична витривалість.

Овен

Овнам у цей період варто більше уваги приділяти своєму здоров’ю, оскільки Венера може підштовхнути цих людей до ризиків. Якщо з’являться якісь недуги, це може бути тимчасовим. Якщо це виявиться чимось серйозним, краще негайно здатися фахівцеві.

Представникам цього знаку астроексперти радять притишити швидкість, не розпочинати поки що нових справ і проєктів.

Телець

Тільці, на жаль, втратять впевненість у собі. Це негативно позначиться на всіх сферах життя – від кохання до роботи.

Як і Овнам, Тельцям краще не допускати виникнення проблем зі здоров’ям. Для цього їм варто поменше налягати на міцні напої і рідше їсти шкідливу їжу.

Близнюки

Близнюкам, які люблять займатися екстремальними видами спорту, краще перестати тимчасово це робити. Ці три тижні будуть вкрай небезпечними.

Якщо захочеться яскравих емоцій та адреналіну, краще подивитися якесь цікаве та захоплююче кіно, або освідчитися в коханні – ось така вам порада астрологів. Варто дослухатися!

Рак

Ракам варто уникати будь-якого прояву безвідповідальності. Венера, яка є покровителем цих людей, може позбавити їх удачі, якщо ті надто багато ризикуватимуть і йдуть проти моральних законів.

З 16 листопада Ракам краще не порушувати закон та не давати нікому порожніх обіцянок, це піде тобі на користь.

Лев

Левам астрологи з 16 листопада по 9 грудня наполегливо радять подбати про свою безпеку, причому цілком.

Почати варто з фізичної безпеки — поменше перевищувати швидкість або переходити дорогу в недозволених місцях. Також важливо подбати про безпеку інформаційну. Настав час змінити паролі!

Діва

Дівам зараз точно не варто ухвалювати важливі доленосні рішення. Венера дасть їм свободу вибору, але оберігати Дів крім Меркурія буде нікому.

Якщо ви – Діва і бажаєте залишатися щасливим чи щасливою, вам доведеться бути дуже обережними в моменти появи якихось життєвих проблем. Намагайтеся бути стриманими, обачними й виваженими – тільки так збережете гармонію в житті.

Терези

Терезам у періоди слабкої Венери не можна займатися фінансовими й грошовими справами. Точніше, займатися можна, але вкрай обережно та завбачливо.

Астрологи рекомендують уникати великих та необґрунтованих покупок, а також тимчасово припинити укладати фінансові угоди. Для всього цього зараз не час.

А от міркувати й будувати плани на майбутнє – для цього якраз сприятливий період.

Скорпіон

Скорпіони під час слабкої Венери відчують не лише нестачу сил, а й схильність до авантюр. Найбільша небезпека чекає на цих людей у ​​сфері кохання.

Ймовірно, що самотнім Скорпіонам різко захочеться знайти другу половинку. Якщо приймати рішення поспіхом, можна сильно схибити – попереджають астрологи.

Стрілець

Стрільцям у цей період постійно не вистачатиме сил на подолання тих чи інших перешкод. Може банально не вистачати часу на ту чи іншу справу.

Людям цього Знаку знадобиться крапелька терпіння. Вміння чекати і не поспішати зараз стане для них справжнім порятунком.

Козеріг

Козерогам не варто привертати особливу увагу оточуючих у цей час. В іншому випадку на них чекатимуть великі неприємності.

Віддайте перевагу лаконічному зручному одягу, а також простій формі спілкування — без критики, негативу та провокацій.

Водолій

Водоліям варто точно навчитися прощати людей у ​​період з 16 листопада по 9 грудня. Якщо приховувати й тримати в собі образу і злість, Венера конвертує ці почуття на щось погане.

Наприклад, вона може позбавити Водоліїв удачі, без якої буде складніше досягати бажаних результатів у справах. А воно вам треба? Тому ен звертайте уваги на негатив, а фокусуйтеся на плюсах і приємних моментах – їх все одно більше!

Риби

Риб занапастити можуть дві речі в період слабкої Венери в Стрільці: хитрість і зневіра. Залишатися позитивними стане складніше, але треба буде знайти сили, щоб не потопати в нескінченних самокопаннях.

Хитрість і нещирість негативно позначиться на кармі. залишайтеся собою і намагайтеся нести добро людям і навколишньому світу.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.