fbpx
Breaking News
Пам’ятаю з дитинства: куди б не вдягалася біля порогу, куди б не збиралася, а мама стоїть, осіняє мене хресним знаменням і промовляє пошепки цю Молитву-оберег. Вона знала її ще від своєї мами, знаю тепер і я, і благословляю нею в дорогу вже своїх діток. І ВІРЮ: материнська молитва – дуже сильний захист!
Фучки з квашеної капусти – найсмачніша страва мого дитинства! Я як приїздила на канікули до бабусі у Львів – так вона їх і смажила цілу купу! Смажила різні, але саме з квашеної капусти – то така смакота, вам не передати! А готуються вони до непристойного просто! Порадуйте рідних!
– Немає у мене мами, тітонько, немає у мене мами, – сумно відповів хлопчик
Стали відомі подробиці. Ось хто може замінити Олексія Гончарука на посаді прем’єр-міністра України. Що думаєте?.. 
Не зважаючи на дивну назву – “Обірванець” – цей торт дуже вишуканий завдяки ніжному поєднанню маку, кокосу, какао, смородинового джему. Це моє солодке захоплення!
Події
Вентилятор мало не зніс голову трирічній дитині (ФОТО)

У Таїланді трирічній дівчинці розсікло голову стельовим вентилятором. Батько грався з дитиною і підкидав її до стелі.

Вентилятор ударив дівчинку так сильно, що зігнулася одна з його металевих лопатей! Крізь глибокий поріз довжиною 10 см можна було побачити череп дитини, пише The Sun.

Батьки одразу ж повезли малу до лікарні. Там її терміново оперували, щоб зупинити кровотечу.

Однак проблеми родини на цьому не скінчилися. Складна операція коштує 2 тисячі доларів. Таких грошей у батьків дитини немає. Тож вони одразу кинулися продавати все, що можна, аби розплатитися з лікарями.

Зараз дівчинка почувається краще й уже повернулася додому, але страшний шрам на голові, мабуть, залишиться з нею на все життя.

Читайте також: Найвища у світі водяна гірка вбила дитину

Джерело

Related Post

facebook