fbpx

Вероніка мені ще не офіційна невістка, але мені вже соромно за її смак перед подругами! Як уявлю це майбутнє весілля – плакати хочеться! Як син міг закохатися в таку? Живуть разом вже два роки. І ось надумали весілля. Тут і ясно все стало з цією Веронікою. тепер я просто не знаю, як відмовити сина одружуватися. Це ж треба було таке з весільною сукнею вчудити! Тарасу вона теж купила дуже дешеву сорочку та штани на китайському ринку

Вероніка мені ще не офіційна невістка, але мені вже соромно за її смак! Як син міг закохатися в таку? Живуть разом вже два роки. І ось надумали весілля. Тут і ясно все стало з цією Веронікою.

Мій Тарас зустрічається з веронікою вже три роки, два з них живуть разом. Орендують квартиру. Весь цей час моє ставлення до дівчини було дуже добре. Але тепер я просто не знаю, як відмовити сина одружуватися. Це ж треба було таке з весільною сукнею вчудити!

Я запропонувала невістці допомогу у придбанні весільного вбрання, будь-якого, яке їй тільки сподобається. І тут почалися примхи: це не так, те так. У результаті вона купила атласну сукню-ганчірку тілесного кольору у вигляді сорочки в дешевому магазині та чорні оксамитові туфлі.

Тканина сукні – просто жахлива, прасуванню не піддається, зминається – страх. Я дико ображена, злюся, не хочу йти на весілля, мені соромно за неї та за сина, який піде на головну подію свого життя з цією нічною сорочкою.

Тарасу вона теж купила дуже дешеву сорочку та штани на китайському ринку. Хочу дуже запобігти цьому весіллю! Не можу змиритися з цією ситуацією, для мене це ганьба! Плачу в голос, уявляю радість своїх “подруг”, які побачать цей ганчірковий сором.

Вона надіслала мені фото сукні повідомленням, з проханням оцінити. Я подумала, що це розіграш, адже раніше невістка сама висловлювала негативні емоції щодо таких фасонів. І ось так вчинила тепер!

Адже це я їй дала гроші! Я заплуталася, вважаю себе ошуканою, ображеною. Не піду на церемонію. Одночасно переживаю за сина, який не побачить на торжестві  близьких людей, бо мій чоловік також не хоче йти на реєстрацію шлюбу.

Моє обурення не має меж, хочу, щоб її засміяли, щоб вона зрозуміла, що я хотіла все для неї зробити, але вона просто відкинула допомогу. Не знаю, як прийняти те, що в мене така невістка.

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page