Весь серпень все буде валитися з рук: знаки Зодіаку, які потрапили в немилість Всесвіту. До фінансової кризи додадуться і сімейні непорозуміння

Весь серпень все буде валитися з рук: знаки Зодіаку, які потрапили в немилість Всесвіту. До фінансової кризи додадуться і сімейні непорозуміння.

Останній місяць літа виявиться дуже непростим періодом для трьох представників зодіакального кола. Весь серпень для них буде суцільна “чорна смуга”.

За підрахунками астроекспертів, халепу слід очікувати Овнам та Рибам. Несподівані події та халепи приберуть вас зі звичної колії.

Овен

Уродженці цього знаку будуть дуже неспокійними, вони відчують, що в їхньому житті можуть статися зміни на гірше. Овни можуть втратити роботу і залишитися без фінансової подушки. Не краще будуть справи і в особистому житті – ймовірність суперечок і “бурь”, які можуть призвести до розриву стосунків, дуже велика. Овнам не можна втрачати терпіння, лише холодний розум дозволить їм подолати всі труднощі.

Риби

Серпень буде непростим для уродженців цього знаку – на них чекає велике навантаження на роботі, яке не принесе ні бажаного результату, ні фінансової винагороди. Вони почуватимуться виснаженими та розчарованими, ефективність їхньої праці впаде в рази. Риби стануть дратівливими, через що можливі конфлікти у сім’ї. Уродженцям знаку треба взяти себе в руки і зробити паузу, відпочити, а потім із новими силами братися до роботи. Ваше головне завдання – не “скласти руки”.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua