fbpx

Весь вересень 2022 року чоловіки цих знаків зодіаку розмірковуватимуть про своє колишнє кохання. Однак ніхто з них не зможе правильно оцінити своє становище. В результаті вони можуть зробити багато помилок

Весь вересень 2022 року чоловіки цих знаків зодіаку розмірковуватимуть про своє колишнє кохання. Однак ніхто з них не зможе правильно оцінити своє становище. В результаті вони можуть зробити багато помилок.

Завдяки ретроградності Меркурія представники цих знаків зодіаку почнуть згадувати свої невдалі стосунки з жінками. Багато хто з них зададуться питанням, чи є у них шанс повернути чиюсь прихильність. Однак вони вирішать зробити це найгіршим способом.

Власники цих знаків зодіаку зараз можуть провокувати неприємні ситуації:

Козеріг

Чоловік – Козеріг вирішує звернутися до колишньої коханої, щоб запропонувати їй спільне життя. Однак, якщо він не почує відповіді, на яку очікував, він може почати критикувати її вибір, зроблений досі. Він зробить це настільки безцеремонно, що потім буде важко за це вибачитися.

Телець

Зодіакальний Телець не знайде в собі сміливості висловити свої справжні почуття. Хоча перед зустріччю з колишньою половинкою він складе в голові всю промову, він встигне забути весь її зміст. Коли він почне імпровізувати, він зрозуміє, що говорить неправду за неправдою – заперечує все, у чому хотів зізнатися.

Лев

Лев почне залицятися до колишньої половинки, не пам’ятаючи, що колись завдав їй болю. Замість того, щоб вибачитися за свою поведінку, тепер він може зробити їй ще гірше. Через невдалий вибір слів одне з його висловлювань прозвучить не гарно.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page