fbpx
гороскоп
Веселий гороскоп: де і як зустрінуть Новий рік різні знаки Зодіаку. У кожному жарті є частка правди!

У кожному жарті, як і в кожному веселому гороскопі, є частка жарту, а є частка правди. У будь-якому випадку почитайте наш веселий гороскоп: «Як зустрічати Новий рік за гороскопом» і дуже навіть ймовірно, що свято Нового року принесе вам тільки радість, веселощі, щастя, любов і гарний настрій.

 • Овен – більше одного Овна не збиратися!

У Новорічну ніч Овни насправді дуже милі, поки не «накидались». Але, зустрічати з Овнами Новий рік завжди весело.

Де зустрічати Новий рік Овнам?

Тому Овнам завжди найкраще відзначати Новий рік в теплій, дружній компанії, в якій буде спокійно і комфортно. Правда навіть в «домашній обстановці» бажання виділитися і певний снобізм змусять Овнів віддавати перевагу кращим сортам коньяку або вина, але, в такій кількості, як ви його п’єте, хіба має значення скільки років витримки має віскі або коньяк?

Якщо за столом збирається кілька Овнів, це розширить коло нових знайомств… і «безчинств», і пригод в Новорічну ніч. І Овнам особливо потрібно пам’ятати, що все колись закінчується: і Новорічна ніч, і випивка…

 • Телець – до грошей!

Зустрічати Новий рік з Тельцями – до грошей. Але найбільша дурість – зустрічати Новий рік з Тельцями, а ще більша дурість – зустрічати Новий рік без Тельців. Ось таке протиріччя, а все тому, що в Новорічну ніч будь-якого року Тельці по шуму і веселощам переплюнуть навіть Близнюків і Терезів, а за кількістю пригод – Овнів і Козерогів.

Саме тому кожен Новий рік Тельці намагаються зустріти в галасливій компанії, а якщо їм це не вдається, то вони її створюють, навіть з трьох чоловік!

 • Близнюки – не так легко бути легкими і приємними!

Новорічна ніч із Близнюками не закінчується ніколи. І може перерости в Новорічний ранок десь 3-4 січня. Коли Близнюки втомляться виблискувати, танцювати, шуміти і веселитися і підуть заслужено спати, щоб тут же через пару годин влаштувати Новорічний ремікс, і можете не сумніватися, сил на це у них вистачить.

Новорічний порада спеціально для Близнюків – справжнє мистецтво спілкування – це не тільки постійно говорити, а й промовчати, коли треба, адже Терези і Водолії поряд з вами продовжують дивуватися, як багато слів необхідно Близнюкам, щоб нічого не сказати.

 • Рак – Новий рік довжиною в кілька днів!

З одного боку, Раки можуть «псіханути» і навіть в Новорічну ніч намагатися довести, що одиноким бути зовсім не самотньо.

Де відзначати Новий рік Ракам? Раки воліють відзначати Новий рік у колі сім’ї, але не з батьками, а з членами своєї сім’ї або друзями, яких вони вважають членами своєї сім’ї. Найбільше Раки люблять, коли в Новорічну ніч присутня Любов.

Родичі і друзі – рятівний круг і найбільш традиційний варіант зустрічі Нового року для Раків. Тому і зустрічати Новий рік з ними краще в домашній обстановці і тоді з Раками буде так само весело, як з Овнами або Близнюками, але без пригод на попу, за те довжиною в кілька днів…!

 • Лев – чудо в колі друзів.

Левам в Новорічну ніч потрібно бути самими собою, саме такими незвичайними. Сімейний Новий рік, або Новий рік в колі близьких друзів, як раз те що Левам потрібно в цю ніч найбільше.

Де зустрічати Новий рік Левам? Так, Леви люблять відзначати Новий рік і клубах і в ресторанах, але їм вкрай важливо мати в Новорічну ніч «своє оточення». Нехай воно навіть «було десь поруч за сусіднім столиком і кудись поділося» головне, що свої для Левів десь поруч. І тоді в Новорічну ніч в тісному колі друзів і близьких і навіть майже сімейному колі Леви зможуть розслабитися, чудити і веселитися.

Леви – самі по собі джерело радості, тепла і світла, і в принципі в гарному настрої зовсім не потребують послуг алкоголю для того, щоб б весело зустріти Новий рік.

 • Діва – новорічні канікули.

Для Дів Новорічна ніч особливого значення не має. І хоча вони люблять разом з усіма веселиться і радіти, але в глибині душі розуміють, що Новий рік – це подарунки, які вам не потрібні, новорічне вбрання за гроші яких немає, щоб справити враження на людей, які для нас нічого не значать. Тому при можливості краще Новорічні канікули – легке святкування Нового року, що переходить в кілька днів приємного байдикування.

Просто багато хто не розуміє, що Діви мрійники, і хочуть тихого, затишного святкування. Вони просто не знають, що щоб оцінити Новий рік з Дівою, потрібно провести його або з Овном, або з Близнюками, щоб бути потім вдячними, за тихий і спокійний Новий рік з Дівою!

 • Терези – Велике Свято!

Терези завжди намагаються організувати Новий рік так, щоб отримати від цього максимальне задоволення. Адже вони ніколи не стануть занадто старими для того, щоб вчитися новим дурницям, дивацтвам, а головне приводу для ВЕЛИКОГО свята. А слово СВЯТО Терези дуже люблять і готові витратити на це слово весь бюджет, особливо якщо це свято Новий рік.

 • Скорпіон – нове Життя!

З хорошим настроєм Скорпіонів в Новорічну ніч можуть посперечатися тільки Терези. Вони навіть по телефону встигнуть всіх привітати, наговорити багато всякого, і покласти трубку, перш ніж їх зрозуміють.

Якщо раптом Скорпіони будуть відзначати Новий рік разом з Козерогами або Овнами, то вони з подивом виявлять, що зовсім не є центром Всесвіту. Але в Новорічну ніч на відміну від інших днів в році навіть це не зможе зіпсувати Скорпіонам гарний настрій.

Так що відзначаючи Новий рік зі Скорпіоном, ви гарантовано відсвяткуєте його добре і зовсім не важливо де…

 • Стрілець – прикраса компанії.

Стрільці зазвичай аж до Новорічної ночі шукають себе, сенс Життя, забутий мобільний телефон і де Стрільцям відзначити Новий рік.

І хоча оптимальним варіантом для Стрільців буде зустріч Нового року вдома, саме там вони його найрідше зустрічають. Тому що якщо Стрільці захочуть – то вони прикрасять будь-яку компанію навіть о третій годині ночі.

Стрільці люди вкрай компанійські і це звичайно прекрасно, але саме це часто грає з ними в злий жарт, особливо у великій компанії. У Новорічну ніч Стрільцям потрібно намагатися берегти себе і не перевантажувати важкою роботою свій персональний келих.

 • Козеріг – дуже швидкий Новий рік

Козероги – навіть в Новорічну ніч із задоволенням поговорять про роботу. Козероги Новорічна ніч – НЕ понеділок, так що розслабтеся, і зустрічайте Новий рік там, і в такій обстановці, де ви зможете повністю розслабитися і забути про роботу. Тому перед кожним Новим роком Козерогам просто необхідно міняти обстановку.

Для веселої зустрічі Нового року Козерогам потрібна добра компанія, і тоді Козероги з радістю підтримають і дивацтва Левів, і божевільні ідеї Близнюків і пропозицію випити від Стрільців. Так що якщо ви зустрічаєте Новий рік разом з Козерогами постарайтеся відразу загадати бажання – потім просто можете забути або не встигнути…

 • Водолій – хороший стіл і «шоу-програма».

Водоліям краще всього зустрічати Новий рік під пальмою в оточенні мулатів і мулаток, які не говорять українською. Хоча точно так же комфортно багато Водоліїв будуть відчувати себе і у засніжених вершинах. І, навіть якщо Водолії залишаться вдома, «тропічна спекотна» вечірка – те, що їм потрібно найбільше.

Крім того, для Водолія дуже важливо, щоб був «хороший стіл», адже в обжерливості немає нічого поганого, особливо в Новорічну ніч. Тому там, де Водолії відзначають Новий рік, проблем з салатами на ранок 1 січня немає ніяких. Іноді Водоліям стає нудно в Новорічну ніч, адже з одного боку будь-які прощання сумні, навіть з роком, що минає.

Кращий варіант для зустрічі Нового року з Водолієм – це ресторан або клуб з хорошою шоу-програмою, це може підняти Водоліям настрій до такої міри, що вони в бурхливих веселощах зможуть залишити далеко позаду і Терезів, і Стрільців і Близнюків.

 • Риби – загадуємо бажання!

Тим, хто збирається зустрічати Новий рік з Рибами, радимо підготувати пару-трійку бажань. І не для Діда Мороза, а для Риб. Головне, для того, щоб вони збулися не треба закидати «невід» – досить кілька компліментів, і Риби вплинуть на те, щоб в Новорічну ніч їх почули.

Де відзначати Новий рік Рибам абсолютно все одно, Рибам всюди буде «новорічно чарівно», чудово і святково. Крім того, в Новорічну ніч поруч з Рибами буде вкрай весело, адже вони точно знають, що коли людина усміхається, вона використовує менше м’язів, ніж, коли хмуриться. І не турбуйтеся від того, що все, що ви хочете, це трохи більше, ніж ви коли-небудь зможете отримати. Може, якраз це «все» Рибам в Новорічну ніч і не потрібно.

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page