fbpx
гороскоп
Веселий гороскоп господинь: яка атмосфера панує в домі у кожного знаку Зодіаку

Веселий гороскоп про всі знаки Зодіаку! Вам буде цікаво прочитати про себе.

 • Овен

Овен — це хазяїн свого життя і будинку. Він, незалежно від статі, власник. Кухня, особистий кабінет, сад або город — це неприступна цитадель, куди тебе можуть дозволити впустити на якийсь час, але де ти ніколи не зможеш стати повноправним мешканцем. Джерело

Ови — не найкращі господарі. Тижні без прибирання, брудний посуд, немиті вікна — це стандартна ситуація у будинку, де заправляє представник цього знаку зодіаку. Звичайно, є і виключення, але, швидше за все, якщо ви живете разом з Овном, прибиратись доведеться вам.

 • Телець

Телець — еталонний хазяїн будинку. Він цінує затишок і комфорт, заради яких готовий нести будь-які жертви. Їх витрати на побутові потреби досить великі. Але є в цьому приємна для їх партнера новина: Телець ці турботи нікому не довірить, оскільки упевнений, що ніхто окрім нього не впоратися з цим завданням краще.

Якщо ти за вдачею людина безініціативна в плані облаштування приміщення, то Телець для тебе — ідеальний партнер, який все покладе на свої плечі. А ось той, що забажає прикрасити будинок за своїм смаком, може стати для Тельця небажаним конкурентом.

 • Близнюки

Будинок Близнюків знаходиться у вічному русі. Їх знак, що відноситься до стихії Повітря, підштовхує до того, щоб постійно щось міняти, до чогось прагнути.У будинку Близнюків зазвичай панує спокій і порядок. Причин тому дві. Перша полягає в тому, що Близнюки практично не бувають вдома, вічно знаходячись в яких-небудь пригодах, так що нікому розводити безлад в приміщенні.

По‑друге, Близнюки дуже не люблять довго з чимось возитися, так що їм простіше вмить прибрати за собою на кухні або протерти пил, чим відкладати усі маніпуляції на вихідні, з метою провести генеральне прибирання.

 • Рак

Раки сприймають будинок, пропускаючи його через призму почуттів. Це не просто приміщення для житла — а об’єкт, до якого такі люди випробовують сильну чуттєву прихильність. Відповідно, турбота про будинок в їх випадку нагадує догляд за живою істотою, що виконується дбайливо, з любов’ю.

Раки виплескують внутрішній світ на приміщення, в якому живуть, так що кожна стіна може тобі розповісти про тутешнього мешканця багато що.

 • Лев

Лев — той знак, який не проти перекласти на інших всі домашні обов’язки. Але не думай, що якщо ти щось зробиш, усі лаври дістануться тобі. Це не так. Ти простий виконавець, а усі заслуги — на совісті організатора, Лева. Звичайно, далеко не всім до вподоби така розстановка сил, але саме так себе позиціонують Леви в будинку.

Вони не любителі самостійно возитися з тими або іншими домашніми турботами. Але те, як виглядає їх будинок, має для Левів особливе значення. Необов’язково, щоб все виблискувало пишністю, — це стереотип. Проте жоден Лев недопустить, щоб в його будинок внесли річ, негідну тут знаходитися з тих або інших його міркувань.

 • Діва

Діва — це справжній диктатор у себе удома, в чому ти можеш переконатися, потрапивши до неї у гості. Тут знаходиться її маленька імперія, де суворий погляд стежитиме за дотриманням встановленого порядку. Краще не заперечувати і прийняти її правила. У них все знаходиться завжди на своєму місці. Нічого зайвого у будинку немає.

Хтось порахує це занудством, але якщо ти дійсно розумієш Діву, то зрозумієш, що це всього лише її спосіб зробити світ навколо себе прекраснішим. Діва прийме твою допомогу, якщо ти погодишся грати за її правилами. Додати свої можна, якщо тільки ти обгрунтуєш необхідність цих нововведень.

 • Терези

Терези — люди, які не люблять нічого нікому нав’язувати. Якщо людина, народжена під цим сузір’ям, самотня, то вона створює у себе в будинку гармонію. Терезам не важко навести порядок і підтримувати його. Запити у них досить скромні, так що їх житло часто використовує ідеї мінімалізму, чим демонструє яку-небудь розкіш. Але варто в житті Терезів з’явитися другій людині, як ситуація в корені міняється.

Терези охоче, без заперечень передають правління іншій людині і живуть за її правилами.Якщо ж ти надаси Терезам свободу і запропонуєш по‑своєму прикрасити приміщення, то велика вірогідність, що вони використовують для цього різні красиві декоративні елементи, картини і фотографії.

 • Скорпіон

В особі Скорпіона багато протиріч, що позначаються і на житлі людини, народженої під цим знаком. Скорпіони часто розриваються між різними прагненнями, не знаходячи між ними гармонійних поєднань і компромісних рішень. Вести битву відразу по усіх фронтах Скорпіон не любить, тому він частіше вважає за краще займатися зовнішнім виглядом, а не облаштуванням житла.

Сам по собі Скорпіон марнотратний, а враховуючи, наскільки це сильна особа, досить складно його переконати направляти засоби на поліпшення побуту. Партнерові Скорпіона доведеться мучитися, щоб знайти сили привести будинок в порядок. На допомогу навряд чи варто розраховувати.

 • Стрілець

Стрілець — це не та людина, яка любить довго возитися з побутовими дрібницями. Вони наводять на нього нудьгу. І життя його повністю відповідає цим поглядам. Стрільці вважають за краще скликати гостей — причому таких, які не будуть шоковані старим сервізом і відсутністю єдиного стилю меблів. Головне, що є і на чому сидіти.

Стрільці взагалі відносяться до любителів наситити інтер’єр речами незвичайними, навіть екстравагантними.

 • Козеріг

Козероги дуже педантичні в питаннях побуту. Вони здатні годинами пихтіти над яким-небудь рутинним завданням з метою довести його до досконалості. У будинку у такої людини все чисто, все працює, все на п’ять з плюсом. Козеріг не любить експериментувати. Він користується наявними формулами, а його будинок ніби вивірений під лінійку.

Гостей в житлі Козерога не люблять, принаймні, довго. Будинок в розумінні таких людей — це особистий простір, де не місце чужакам.

 • Водолій

Будинок Водолія виглядає так, немов в шафі вибухнула бомба. Представники цього знаку зодіаку просто не уявляють собі, яким хотіли б бачити житло. Вони можуть бути майстрами у будь-яких інших сферах життя, але що стосується облаштування домашнього затишку — цієї функції у них просто не існує.

Житло Водолія — швидше необжита стоянка, куди навіть для нічлігу треба принести припасів, оскільки усередині панують хаос і запустіння. Деякі Водолії намагаються проявити винахідливість і взятися за оформлення інтер’єру, але виходить це у небагатьох. Більшість же домагаються лише того, що гості, коли приходять, хапаються за серце.

 • Риби

Риби — той знак зодіаку, який любить все, що якось зв’язане з водою. Інтер’єр їх приміщень не є виключенням. Сині і морські кольори, акваріуми, декоративні фонтани — усе це представники дванадцятого знаку зодіаку охоче придбавають у будинок у великій кількості. Оформлення їх приміщень має плавні, м’які лінії, на стінах зустрічаються картини із зображенням моря.

Це завжди гостинні господарі, які охоче можуть прийняти у себе навіть ледве знайомих людей. Незважаючи на відкритість і розташованість господарів, відчути їх не вдасться навіть найближчим друзям. Риби завжди чітко відділяють «внутрішньо-сімейну зону», в яку не пропустять ніякого чужака.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook