fbpx
гороскоп
Веселий гороскоп: і пореготати, і всю правду дізнатися. Прочитавши його, ви напевно впізнали себе або декого зі своїх знайомих

Люди дуже люблять почитати про себе та своїх близьких з погляду небесних сфер.

Пропонуємо веселий гороскоп, щоб зайняти ваше дозвілля й поліпшити настрій. Джерело

Але не думайте, що тут буде тільки сміх. Просто іноді зірки наполягають: час підняти настрій. І в цьому немає нічого дивного — у них відмінне почуття гумору.

 • Овен

Його можна характеризувати — Пан Начальник. А ще краще — Пан Головний Начальник. Навіть, якщо він головний з прибирання туалетів і в його розпорядженні лише ганчірка та швабра.

Дивиться на інших поблажливо, капелюха ні перед ким не знімає. Директор фірми, що на ній Овен прибирає туалети, при зустрічі, про всяк випадок, простягає руку першим.

 • Телець

Телець обожнює свій будинок. Навіть якщо це страшні руїни, що годяться лише для декорацій фільму про Апокаліпсис. Для Тельця — кращого місця просто не існує.

Він оберігає своє місце проживання, стежить, щоб родичі надовго не полишали цю райську місцину. Боронь вас боже сказати, що десь трава більш соковита — ударить.

А потім мирно побреде скубати траву, посміхаючись при цьому найчарівнішою зі своїх посмішок. Після цього ні в кого не повернеться язик назвати цю Няшну істоту сволотою.

 • Близнюки

Всім до вподоби ці веселі шизофреніки. Вони зведуть свій будинок, наповнять його затишними меблями, квітами в горщиках і плюшевими ведмедиками.

Потім спалять цей будинок під три чорти, радісно регочучи при цьому і підсмажуючи на вогні сосиски. З ними точно не засумуєш, але варто пам’ятати, що крок вправо — крок вліво і ви опинитеся на місці будинку, що горів.

 • Рак

Цей товариш може сміливо виграти в лотерею, але дізнатися про це від друзів — тому що власним життям не цікавиться взагалі. Він носить рвані джинси та розтягнуті светри, п’є пиво з банок і носиться по місті.

Коли у Рака настає період депресії — він забивається у свою мушлю і привітно махає звідти клешнями — Не наближайся, бо вб’ю. Тому краще не потикайтеся близько — лише підсуньте обережно до його мушлі повні банки пива, а порожні заберіть і викиньте.

 • Лев

Якщо ви когось побачите на пляжі в яскраво-червоних плавках — знайте, це буде Лев. Хоче виділятися скрізь і завжди. А інакше — він не грається.

Чуєте під час гульні найгучніший голос — це Лев.

Після бурхливої вечірки, коли всі тихенько відповзають заліковувати діри у власних аурах, Лев голосно стогне, вмирає і вимагає лікаря, священика і пива, бажано — все одразу.

 • Діва

Коли входите до будинку, де мешкає Діва — просто позбутися вуличних черевиків замало. Потрібно піднятися босим, тримаючи їх у руках, щоб боронь боже, не наносити бруду. Але як будете пролітати повз шафу — летіть акуратно.

А інакше від руху вашого повітря щось зміниться в ідеальному порядку Діви. І вам вже цього не вибачать. Будете летіти з балкона разом зі своїми черевиками.

 • Терези

Вони експерти в будь-якій діяльності. Як би багато вони не випили — вони завжди можуть популярно пояснити, чим простий синій колір відрізняється від ультрамаринового.

У цих піжонів сорочечка завжди модного відтінку, а колір взуття тон в тон збігається із кольором гаманця. Красиві, гади, хоча і дещо зарозумілі.

 • Скорпіон

Зазвичай, люди при одному імені цього знака сахаються вбік і ревно хрестяться. І правильно роблять. Скорпіони можуть бути м’якими, ніжними та добрими тільки до того часу, поки їх не скривдять.

Якщо ви наступили на хвіст Скорпіону — біжіть якомога швидше. Треба продати будинок, машину, забрати дружину та емігрувати на інший континент. А там змінити ім’я, прізвище і, про всяк випадок, стать.

 • Стрілець

У нього все просто. Стрілець ніколи не морочить собі голову зайвими дурницями. Він може в будь-який момент пуститися в подорож на рік, взявши з собою один бутерброд.

Навіщо турбуватися про дрібниці — якщо завжди знаходяться добрі люди, готові нагодувати та вкласти спати.

У свою чергу, він легко віддасть останню сорочку, подарує машину, і не сильно засмутиться, якщо комусь сподобається його дружина.

 • Козеріг

Подаруйте Козорогу найнудніший трактат з вищої математики — це призведе на нього неймовірне враження. І до біса, що це нудно і важко. Головне — корисно.

Козероги рятують ситуацію, коли всі інші вже занепали духом і, про всякий випадок, викопали могили. Тому багато хто з успішних політиків народилося під знаком Козорога.

 • Водолій

Якщо Водолія охопить пристрасть до графоманства — він спише до дір увесь знайдений в домі папір, навіть туалетний, своїми віршами.

Напише тонни рукописів, видасть своїм коштом книгу і після цього, з почуттям виконаного обов’язку, врешті заспокоїться. І наплювати, що ті романи ніхто не читає — йому ж відомо, що вони геніальні! Цього Водолію цілком достатньо для щастя.

 • Риби

Риби бувають різні. Від веселих коралових рибок аж до зубатих акул. Але яка перед вами рибка — визначити не зможе жоден.Тому що у звичайній буденній ситуації вони такі собі добродушні люди.

Переведуть через дорогу стареньку бабцю, погодують песика. Але спробуйте смикнути нешкідливу рибку за хвостика — як у неї негайно виростають величезні акулячі зуби.

Сподіваємося, вам сподобався наш веселий гороскоп. Прочитавши його, ви напевно впізнали себе або декого зі своїх знайомих.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

You cannot copy content of this page