fbpx
життєві історії
Весілля у Юлі було шикарне, але цей наречений ні в які ворота не вписувався. Ми коли з чоловіком дізналися, що Степан, наречений, недавно ювілей святкував – 55 років, мало зі стільця не звалилися. – Діти мої дорогі, – ледь не співом завивала мама Юлі, коли йшла їх вітати, – Я бажаю вам прожити у щасті та любові до старості, і не знати ніяких проблем. Гірко молодятам! – Мене від цих слів нудило

Весілля у Юлі було шикарне, але цей наречений ні в які ворота не вписувався. Ми коли з чоловіком дізналися, що Степан, наречений, недавно ювілей святкував – 55 років, мало зі стільця не звалилися. – Діти мої дорогі, – ледь не співом завивала мама Юлі, коли йшла їх вітати, – Я бажаю вам прожити у щасті та любові до старості, і не знати ніяких проблем. Гірко молодятам! – Мене від цих слів нудило.

Ми Іриною подруги дитинства. І навіть коли виросли і вийшли заміж, дружбу свою не втратили. Вона живе в іншому місті, а тому коли у нас відпустку або ж іноді на вихідні ми їздимо до неї в гості, а вона до нас.

Нещодавно Ірина запросила нас приїхати до неї, та й разом піти на весілля її сестри. Юлі 25 років, це її перший шлюб. Але Ірина попросила нас сильно не дивуватися, адже це вибір її сестри. Поки їхали до неї, всю дорогу думали про те, що ж там може бути настільки дивне.

Приїхали, ось Ірина розповідає, що заміж її сестра Юля виходить за чоловіка, якому 55 років. Секундочку, 55 років, це 30 років різниці, в дідусі їй годиться. Майбутній чоловік Юлі солідний бізнесмен. Степан розлучений вже два рази, є дорослі діти у нього, а також онуки. Уже на цій ноті ми з чоловіком притихли.

Юля працювала помічником директора у великій фірмі, там і познайомилася з цим джентльменом похилого віку. Вона йому сподобалася, він став приділяти їй увагу. Якщо спочатку вона сумнівалася через його вік, то коли дізналися її батьки, відразу ж стали її переконувати, що це найкраща кандидатура. Одним словом, батьки продали дочку за гроші. Інакше тут не скажеш.

Пішли ми на весілля. Так, вона була розкішна, кругом живі квіти, запрошені артисти, столи валилися від різних страв. Але як це все виглядало безглуздо. Вона молода, красива дівчина, він худющий як палиця з величезною кількістю зморшок, та ще й бородатий дідок. Вона танцює, а він біжить танцювати разом з нею і такі дурості витворяє на танцювальному майданчику, що аж неприємно дивитися. З боку нареченого були такі ж дідусі, як і він. Виглядало це все як дешевий театр, незважаючи на те, скільки грошей вони вклали в це весілля.

А як гидко було дивитися на її батьків, які бажали їм дітей, прожити разом до старості. Та які діти з дідом, скажіть мені, люди добрі? Яка старість, якщо у нього вона вже настала, а вона молода. Я б ніколи не дозволила дочці вийти заміж за старого заради грошей. А як змогли ці батьки, не знаю. Для них це щастя, а для мене неподобство.

А скажете з цього приводу ви?

Хіба така різниця у віці це нормально?

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page