fbpx
гороскоп
Від долі не втечеш. Вже до кінця року ці щасливчики знайдуть своє кохання, а дехто навіть зважиться на шлюб: Всесвіт обіцяє їм щастя та кохання, подароване Богом!

Від долі не втечеш. Вже до кінця року ці щасливчики знайдуть своє кохання, а дехто навіть зважиться на шлюб: Всесвіт обіцяє їм щастя та кохання, подароване Богом!

2022 рік виявиться доленосним для трьох уродженців зодіакального кола – вони можуть зустріти свою другу половинку і зважитися на шлюб. Зірки обіцяють їм велике щастя.

За підрахунками спеціалістів в області астрології, щасливчика долі будуть тельці, Леви та Стрільці. Прислухайтеся до свого серденька, воно підкаже правильний шлях.

За словами астрологів, пощастить Тельцям, Левам та Стрільцям. Їм важливо не прогаяти свій шанс і довіритися серцю.

Телець

Уродженці цього знаку завжди ставили на перше місце у своєму житті кар’єру, але їхні плани змінить одна випадкова зустріч. Тельці відкриють свої серця для кохання та зрозуміють, чого їм не вистачало найбільше. Вони з азартом візьмуться облаштовувати сімейне гніздечко. Уродженці знаку можуть зважитися навіть на переїзд, що спричинить багато клопоту. Але вони не пошкодують, адже будуть по-справжньому щасливими.

Лев

Леви зустрінуть свою другу половинку найближчим часом – зірки обіцяють, що доленосна зустріч відбудеться до кінця літа. Вони можуть знайти людину, з якою захочуть провести все своє життя, як у своїй рідній країні, так і за кордоном. На них чекає бурхливий роман, який із великою ймовірністю переросте у тривалі стосунки. Леви можуть зважитися на шлюб уже до кінця цього року.

Стрілець

Уродженці цього знаку дуже цінують свою свободу і люблять подорожувати, але їм не уникнути стріл Купідона. Стрільці зустрінуть людину, яка змусить їхнє серце битися частіше. Вони відчують себе дуже щасливими та зрозуміють, що готові до шлюбу й навіть не проти поповнення у сім’ї. Уродженці знаку із задоволенням облаштовуватимуть побут на новому місці проживання та будуватимуть яскраві плани на майбутнє, в якому неодмінно будуть і затишні сімейні вечори, й екстремальні подорожі.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua