fbpx
життєві історії
Від сестри чотири роки не було ні слуху, ні духу. Мама не працювала, за станом здоров’я, вона сиділа вдома з моєю донькою, працювали і забезпечували її ми з чоловіком. Всіх все влаштовувало. Поки сестра не подзвонила і не поплакалась. Чоловік її з дому вигнав, з дитиною на руках. І тепер їй ніде жити. Адже чоловік у сестри розумний – все на свою маму оформляв

Сестра вискочила заміж за багатого чоловіка і зовсім забула про маму. Шопінг, поїздки за кордон, посиденьки в ресторанах . При такому житті зовсім не до убогої матері. За матеріалами

Мама запропонувала нам з чоловіком переїхати до неї, здоров’я почало здавати і мама панічно боялася перебувати одна. Лікарі рекомендували їй побільше перебувати на повітрі, так і я зaвaгiтніла. І вирішено було купити будинок в межах міста. При покупці будинку постало питання про те, на кого його оформляти. Мама подумала, і сказала:

– Нехай на тобі буде. У сестри твоєї все є, а чого немає – їй чоловік купить. А так, якщо щось трапиться зі мною що, ще й за спадщиною прибіжить. Нехай ваш будинок буде.

Так і вчинили. У нас з чоловіком теж були гроші, тому будинок був куплений не тільки на гроші з продажу маминої квартири. Вийшло приблизно п’ятдесят на п’ятдесят. А ось ремонт повністю зробили ми з чоловіком.

Від сестри чотири роки не було ні слуху, ні духу. Мама не працювала, за станом здоров’я, вона сиділа вдома з моєю донькою, працювали і забезпечували її ми з чоловіком. Всіх все влаштовувало. Поки сестра не подзвонила і не поплакалась. Чоловік її з дому вигнав, з дитиною на руках. І тепер їй ніде жити. Адже чоловік у сестри розумний – все на свою маму оформляв.

Варто було мені подивитися на племінника, як я відразу зрозуміла причину розлучення: смаглявий чорноокий хлопчина ніяк не міг бути сином білявого і блакитноокого чоловіка сестри. Хоча, сестра і наполягала на своєму – дитина чоловіка і все тут.

Читайте також:СИН ДУЖЕ ХОТІВ ЗАЛИШИТИСЯ, НЕ КОЖЕН ДЕНЬ ТАКІ ПРОПОЗИЦІЇ. А НЕВІСТКА СТАЛА В ПOЗУ І ЗАЛИШАТИСЯ НЕ ЗАХОТІЛА. ВОНА ДОДОМУ ХОТІЛА, ДО МАМИ ПІД СПІДНИЦЮ, ДО БАТЬКА ЗА СПИНУ. ЇЙ ТАМ, БАЧ, ВАЖКО І НУДНО. МОВИ ВОНА НЕ РОЗУМІЄ І ВЧИТИ НЕ ЗБИРАЄТЬСЯ, РОБОТИ НЕМАЄ І НЕ ПЕРЕДБАЧАЄТЬСЯ, ДРУЗІВ НЕМАЄ І НЕ ЗВІДКИ ВЗЯТИСЯ, А З ДИТИНОЮ ДНЯМИ, ВИЯВЛЯЄТЬСЯ, МОЖНА БУЛО З РОЗУМУ ЗІЙТИ. ВПЕРЛАСЯ, ЩО НЕ ЗАЛИШИТЬСЯ НІ ДНЯ БІЛЬШЕ І ПРИЇХАЛИ ВОНИ ДОДОМУ

Жити вони стали з нами, благо розміри будинку дозволяли. Мама дивувалася відсутності аліментів, і зателефонувала чоловікові сестри. А він їй заявив:

– А з чого я повинен забезпечувати чужу дитину? У мене на руках експертиза, що моїми генами там і не пахне. Нехай згадує, від кого нагуляла, там і трясе аліменти. – розсміявся зять.

Разом з цим відносини дома розпалювалися. Сестра була безробітною, декpетні вона не отримувала взагалі – бачте, нижче її гідності йти в соцзахист і вимолювати копійки. А ще, яка звикла до хорошого життя, вона іноді йшла в загули: позичала гроші і йшла по магазинах. Про готування та прибирання вона і не чула. Виходить, сестра з дитиною сіла на шию до нас з чоловіком.

Після того, як в борг їй перестали давати, вона вкpала гроші у мого чоловіка. Вибyхнув скaндал. Сестра крuчала, що це і її будинок теж, тому все, що лежить в цьому будинку, належить їй:

– Ви маму обманом змусили квартиру продати! А там була і моя частка, я там виросла! І взагалі, ти що, грошей для сестри пошкодувала? Мені погано, я залишилася одна! Ще цей вічно репетує. – крuчала сестра.

– А хто тебе просив чоловікові зрaджyвати? – резонно зауважила мама.

На що сестра розплакалася і розповіла жалісливу історію про те, що вона не хотіла, що брат коханки її чоловіка розчистив дорогу для своєї сестри, що він її підпoїв, а далі вона нічого не пам’ятає. Тільки що прокинулася вранці в одному ліжку з мулатом.

Я в це не повірила. А ось мама вуха розвісила і стала вважати мою інтриганку-сестру невинною овечкою. Сестра, скориставшись жалістю матері, почала її нацьковувати на розмін будинку.

– Ліда, я хочу назад свої гроші. Які я вам давала. Треба сестрі твоїй квартиру купити. – сказала мама, під ридання моєї сестриці. – Або беріть кредит, платіть, а твоя сестра з дитиною там жити будуть.

— Я хочу трьохкімнатну! — заявила сестриця.

Нам допомогли батьки чоловіка. Ми описали їм ситуацію, і вони дали нам гроші на перший внесок. Ми купили квартиру, таку ж, яка була у мами, в схожому будинку. І виперли туди маму з сестрою. Нагадаю, мама не працює за станом здоров’я.

Тиждень після переїзду від них не було нічого чутно. А вчора вони з’явилися, прийшли за грошима. І заявили, що ми з чоловіком зобов’язані їх утримувати. Я розсміялася. Через них ми тепер будемо платити кредит, ще років 10, як мінімум. А їм гроші подавай? Я закрила двері перед їх носом. Тоді мама, через паркан, почала крuчати, що цей будинок куплений на її гроші. А то, що у неї є рівнозначна старої квартира, мабуть, наш з чоловіком подарунок від доброго дива?

Мене колотить другий день. Сьогодні мені подзвонили з пoліції, мама з сестрою написали заяву, що я обманом змусила матір купити цей чортів будинок, обіцяючи оформити його на неї. Зараз піду розбиратися. А потім – виселяти їх з квартири, нехай йдуть, куди хочуть! Правду кажуть, людськe нахабство не знає меж.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

facebook