fbpx

Від шлюбної угоди ми всі виграємо, вона захистить наші інтереси і права, – переконав мені тоді Владислав, коли ми зібралися купувати квартиру. Заробляє Влад вдвічі більше, ніж я

Ми з чоловіком Владиславом дуже часто сваримося через гроші. Мабуть, від початку наші думки з приводу сімейного бюджету різні. Я, наприклад, хотіла б спільний бюджет, щоб звідти разом розподіляти гроші. А Владислав наполягає на змішаному, тобто його 2/3 зарплати в загальну касу, мою 1/3 сюди ж і інше залишати кожен собі на подушку безпеки.

Заробляє Влад вдвічі більше, ніж я. У нас немає квартири у власності, ні у нього, ні у мене. Тобто у мене є, де жити, але це квартира батьків, там чоловік жити не хоче. Я пропонувала орендувати житло. Чоловік вважає, що потрібно купити своє, ніж платити за оренду. У нього є певна сума на іпотеку.

І ось коли ми зібралися нарешті купувати власну квартиру, Влад запропонував оформити шлюбний договір, сказав, що угода захистить наші інтереси.Чоловік сказав, що якщо він купує квартиру на свої гроші і сам платить іпотеку, то квартира дістається тільки йому. І по відношенню до мене таке ж правило, якщо я куплю. Спільними коштами купувати квартиру Влад не хоче, говорить, що не довіряє мені, що у майбутньому всяке може статися.

Я подумала і погодилася, підписали ми таку угоду. Але тепер постає питання про бюджет: якщо його квартира тільки його і велика частина зарплати буде йти на погашення іпотеки, то що маю робити я? При такому розкладі в умовах шлюбного договору повинна я платити за їжу, побутові речі і послуги?

Я думаю, що з мене досить готування, прибирання, побуту. Я воджу машину, тобто їздити за продуктами і у справах теж за замовчуванням з мене. Працюю багато, але намагаюся встигати і домашні справи вести. Також справедливо, якщо я буду оплачувати свої витрати сама, тобто салони, машину, бензин, і збирати на свою квартиру. Але хіба я з такими темпами назбираю швидко?

А мені ж теж потрібна квартира, якщо так подумати. А якщо я буду вносити 1/3 своєї зарплатні до спільного бюджету на їжу, повністю вести побут (Влад не хоче нічого робити по дому), то як я зберу на квартиру? Тобто у нього буде і іпотека виплачуватися, і побут влаштований, а я без нічого залишаюся в разі розлучення. Влад же визначив, що не довіряє мені з квартирою, тобто у нас буде роздільний бюджет.

Не знаю, чи справедливо я міркую, і чи погодиться він, якщо я не буду платити за їжу, комунальні, машину, а лише за своє утримання і решту збирати на своє житло.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page