fbpx
гороскоп
Від таких жінок чоловіки “наліво” не ходять: Астроексперти виділили 3 знаки Зодіаку, які є найкращими дамочками у справах в “спальні”. Вони просто – вогонь!

Від таких жінок чоловіки “наліво” не ходять: Астроексперти виділили 3 знаки Зодіаку, які є найкращими дамочками у справах в “спальні”. Вони просто – вогонь!

Астрологи запевняють, що на риси характеру людини, а також на її “розкутість” в потрібний час впливає весь Всесвіт. До найрозкутіших дамочок Всесвіт відносить: Дів, Овнів та Раків.

Представниці жіночої статі, які з’явилися на світ під сузір’ям Дів, Овнів та Раків можуть так “закрутити” чоловіку голову, що той отямиться вже у РАЦСі.

Від таких дамочок чоловік не піде наліво. Їх тримаються, як реп’ях кожуха. Вони просто – вогонь!

Діви

Діви надзвичайно романтичні у “дорослому” плані. Ваша спальня буде оповита шлейфом запалених ароматичних свічок, оскільки Діви люблять, щоб все у їхньому житті було красивим та естетичним. Ці жінки зроблять все, щоб партнер був щасливий.

Овни

Овни вважаються неймовірними “в спальні”. Вони надзвичайно турботливі та чуттєві. З ними чоловік почуває себе окриленим. Овни активно залучені не лише в стосунки, але й в дорослі справи “в ліжку”. Вони вміють прислухатися до партнера та разом йти до спільного комфорту.

Раки

Раки обожнюють ніжність у всьому, в тому числі і у “спальні”. Вони здатні на будь-що, лиш би партнер був щасливий. Ракам дуже важлива увага від чоловіка. Також ці жінки люблять розмови ледь не до ранку про майбутнє. Вони готові планувати з вами життя до кінця своїх днів.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page