fbpx
гороскоп
Від цього дня залежить ваша доля: гороскоп за картами Таро на четвер, 15 вересня 2022 року. Козерогам карта віщує важливу подію!

Від цього дня залежить ваша доля: гороскоп за картами Таро на четвер, 15 вересня 2022 року. Козерогам карта віщує важливу подію!

Гороскоп на четвер, 15 вересня 2022 року по картах Таро каже, що у Близнюків намічаються фінансові надходження, а Скорпіони можуть розраховувати на приємні новини.

Овен- карта дня Таро “Туз мечів”

Ви налаштовані рішуче і неухильно, вас складно збити з наміченого курсу. Однак і навколишні здатні дати вам рішучу відсіч, демонструючи своє невдоволення.

Телец- карта дня Таро “Маг” (в перевернутому положенні)

В цей день вам краще не брати участь у вирішенні важливих питань, тому що ви неадекватно сприймаєте ситуацію і схильні до скоєння помилок. Відкладіть все важливе на інший день.

Близнюки – карта дня Таро “Десятка жезлів” (в перевернутому положенні)

Будьте готові до того, що вас захочуть використовувати або поексплуатувати: начальство, колеги, рідні та навіть ви самі. Намагайтеся не піддаватися тиску, від кого б воно не виходило.

Рак- карта дня Таро “Лицар жезлів”

Не бійтеся при необхідності звернутися за підтримкою до професіонала в своїй області. Вам не відмовлять, а втручання у ваші справи і надана допомога буде дуже до речі.

Лев- карта дня Таро “Туз Пентакль”

Вас чекає чудовий день, який принесе гарний настрій, силу і енергію. Будьте готові до різних подарунків, призів та інших приємних сюрпризів в фінансовій сфері.

Діва- карта дня Таро “Телепень”

День пройде легко і вдало, будь-які справи будуть просуватися вільно, а проблеми вирішаться самі по собі. Вам важливо прийняти правильне рішення, від якого залежить ваша доля.

Терези – карта дня Таро “Пустельник”

Постарайтеся відійти від вирішення будь-яких питань і проблем. Така поведінка буде єдино правильною для вас в цей день. Подивіться на все ніби з боку з позиції спостерігача.

Скорпіон- карта дня Таро “Король пентаклей”

Цей день дасть вам відмінні можливості для збагачення і поліпшення матеріального становища. Намагайтеся не псувати відносини з людьми, від яких ви залежні.

Стрілець – карта дня Таро “Трійка жезлів”

У вашому житті намічається початок нового плідного етапу. Якщо ви щось задумали, ваші плани успішно реалізуються. Але пам’ятайте: нічого не дається даром, блага потрібно заслужити.

Козеріг – карта дня Таро “Страшний Суд”

Ця карта віщує якусь важливу подію у вашому житті. Ви можете спочатку недооцінювати її значимість, але вона змінить вашу подальшу долю, і почнеться новий етап.

Водолей- карта дня Таро “Імператриця”

У вас буде плідний день. Ви зможете багато чого досягти, зберігаючи при цьому спокій в душі. Використовуйте цей період, щоб привести в порядок найпроблемніші справи.

Риби-карта дня Таро “Сонце”

Вас чекає багатообіцяючий день. Адже Сонце – це одна з найщасливіших карт Таро. Всі ваші справи будуть складатися вдало, і ви залишитеся задоволені плодами своєї праці.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua