fbpx
життєві історії
Відбила хлопця у старшої сестри … І щаслива!

Наталі подобалося бути молодшою ​​сестрою. Всі ласощі від батьків в першу чергу діставалися їй, пустощі прощалися і відповідальності ніякої. Ось Єві вона не заздрила.

Старша сестра була гіпервідповідальна, правильна, і все одно за викрутаси Наталі потрапляло насамперед їй – НЕ встежила. Різниця в шість років давала про себе знати.

Дівчаткам було просто нецікаво один з одним. Єва воліла сидіти з книгами, сидіти над підручниками і вести тихий, малорухливий спосіб життя. Наташа була повною протилежністю сестри. Бідова дівчисько з Електровіник в “енном” місці.

Книги її не цікавили взагалі. А ось прогулянки з друзями, лазіння по парканах і деревах – дуже навіть. Між сестрами лада, на жаль, не було. Єва тихо ненавиділа молодшу сестру – від неї у неї були одні проблеми.

І тому, як тільки з’явилася можливість поїхати на навчання в інше місто, вона їй відразу ж скористалася. А Наталя і не сумувала через відсутність сестри. Вона росла собі потихеньку і раділа життю.

В цей час і Єва значно подорослішала. Йшла на червоний диплом. За нею став доглядати хлопець з пристойної сім’ї, такий же, як вона захоплений наукою.

Мама його була ректором інституту, де навчалася Єва. Саме вона порадила Ігорю звернути увагу на дівчину. Дійшло до того, що Єва повезла Ігора знайомитися з батьками. Батькам хлопець сподобався. Важливий, інтелігентний. Прямо створений для їх Єви.

Але тут додому повернулася Наталя. Вона ночувала у подруги і не знала які гості її очікують. Єва обімліла – незграбна пацанка перетворилася в гарненькі дівчину. А Наталя поводилася все також по-дитячому невимушено.

Почала розмовляти з Ігором так, як ніби він один з хлопців з її компанії. І буквально через півгодини хлопець уже заглядав їй в рот. Єва з Єгором поїхали назад, а Наташка чомусь постійно згадувався хлопець сестри.

Читайте також: – А ти, невістко, що робила? – Лежала. – Ну, хто справою займався, нехай сідає за стіл, а ти лежи далі

А через кілька днів Ігор написав їй в соціальних мережах. І пішло-поїхало. Що тільки вони не обговорювали. І чомусь, хоча вони і були різними, їм було цікаво.

А потім вони домовилися зустрітися. Під приводом вечірки у подруги Наталя вирушила до Ігора. Вони провели відмінний день, а в кінці хлопець поцілував її.

“А як же Єва?” – запитала у нього дівчина. Той пояснив, що з Євою у нього так нічого і не було – їх намагалася звести разом його мати, але їм виявилося нудно один з одним.

І все-таки зважилася на відверту розмову. Вона приїхала до неї в квартиру і розповіла про свої почуття до Ігора. Єва відреагувала на це на диво спокійно. А може десь і радісно.

“Знаєш який вантаж у мене з плечей спав, – сказала вона сестрі, – я ж не люблю його. Хлопець він хороший, звичайно, багато захоплення у нас перетинаються. Але .. Як-то ніяк у мене з ним “.

Наталя радісно зателефонувала Ігорю і погодилася стати його дівчиною. А сестри нарешті помирилися. І стали розуміти один одного краще. Подорослішали чи що?

facebook