fbpx
життєві історії
Відчуваю себе дурненькою наївною простушкою, яку обвели кругом пальця. А я ж щиро підтримувала подругу, думала про неї. А мною просто скористалися. Ми з Мартою дружили більше 7 років. На сайті знайомств вона познайомилася з цікавим чоловіком, а сама була заміжня

Відчуваю себе дурненькою наївною простушкою, яку обвели кругом пальця. А я ж щиро підтримувала подругу, думала про неї. А мною просто скористалися. Ми з Мартою дружили більше 7 років. На сайті знайомств вона познайомилася з цікавим чоловіком…

Ми з мартою дружили більше 7 років. Вона познайомилася на сайті знайомств з цікавим чоловіком, а сама була ще заміжня, в процесі розлучення. Потім Марта чекала, коли оформиться офіційно її розлучення з чоловіком, і після цього через пару місяців вона виходить знову заміж за Олега, з яким познайомилася на тому сайті.

Її попереджали батьки: «Ти ж з ним спілкувалася пару місяців всього повідомленнями, і в живу знаєш його стільки ж – два місяці! Так швидко не можна роздивитися людину».

Та моя подруга не хотіла бути сама, скільк її знаю – вона не може ні з ким не бути. Для Марти головне – щоб не сама.

У мене правило – не лізти в чужі стосунки і не давати поради. Але тут вона мені дзвонить вся в розпачі і сльозах розповідає, що Олег, нинішній її чоловік, її кинув. Нахамив, сказав, що вона просто розпещена жінка і багато від нього вимагає: чоловіча робота по дому, пристойний заробіток.

Дохід у нього і справді смішний для чоловіка, всього 10 тисяч гривень. При цьому хоче дитину спільну з Мартою. Живе у неї, розвиватися не хоче. Звинувачує, що вона його обмежує в їжі і в усьому. Але при цьому, живучи з нею, він набрав вагу майже 130 кг!

Я порадила подрузі заспокоїтися і взяти в себе в руки, тому що в житті все буває і їй треба бути сильною. Адже у неї син 4 років. Заспокоювала її, говорила, що він одумається і повернеться. Власне, це і сталося.

І так вже – разів зо  вже 10: то йде, то повертається до неї. Кілька разів при мені вона його вигнала і сама ж його повернула назад. А він зрозумів, що вона завжди його прийме. Я питала у Марти: «А чи зможеш ти так все життя миритися з його витівками?». Вона відповіла, що ні.

Я взагалі не вважаю його чоловіком через таку поведінку. При кожній сварці він іде, вирішити проблеми не може. Я їй свою думку сказала, що це не чоловік, що нормальний так себе не веде. А ще що смішно – він вимагає від неї, щоб вона говорила йому постійно такі слова – «Ти мій хороший, добрий, лагідний».

Олег не любить, коли на нього не так подивляться або підвищать голос. Тільки тихо і спокійно з ним потріно.

Марта перед ним стрибає навшпиньки і робить все, як він хоче, щоб він знову бува не пішов. Тепер вона взагалі не може йому нічого всупереч сказати.

Я її вислуховувала місяців два, підтримувала. А зараз, коли він черговий раз до неї повернувся, я виявилася поганою! Подруга каже, що я влізла до них у відносини і їй заздрю, через це у них непорозуміння.

Та ще й каже, що у мене немає нічого, що я нічого з себе не представляю, і і що мій цивільний чоловік піде від мене і ніколи не поклич заміж. Порівнює мене з собою, хвалиться, що їй нинішній чоловік зробив пропозицію ще в перші два місяці знайомства.

Я зрозуміла б таке відношення до себе з її боку, якби я їй сказала: «Він тобі потрібен, забудь його».

Але я просто висловила свою думку, чесно сказала, що думаю про її Олега. І ось що вийшло. Звичайно, це її право – бути з таким ненадійним чоловіком і знати, що він взяв і пішов, можливо, назовсім. І потрібно знову заходити на сайти, щоб не опинитися самій. Але це її вибір. Ось так і підтримуй подругу.

Відчуваю себе дурненькою наївною простушкою, яку обвели кругом пальця. А я ж щиро підтримувала подругу, думала про неї. А мною просто скористалися ще й зробили винуватою. Ми з Мартою дружили більше 7 років, але наша дружба котиться до завершення, мені неприємно з нею спілкуватися. І чим далі – тим неприємніше…

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page