fbpx
гороскоп
“Відкриється правда, яку від нас приховували, і вона буде невтішна!”: екстрасенс поділилася з українцями прогнозом щодо війни з “сусідами”

“Відкриється правда, яку від нас приховували, і вона буде невтішна!”: екстрасенс поділилася з українцями прогнозом щодо війни з “сусідами”

Ситуація на фронті дуже важка, але випала карта фортуни, тож все кардинально зміниться.

Таролог та екстрасенс Людмила Хомутовська дала відповідь на найзатребуваніші питання щодо ситуації в Україні, охопленої війною. Вона прогнозує, що пізніше перед українцями відкриється якась “страшна правда”.

В інтерв’ю YouTube-каналу TOP астроексперт, відповідаючи на запитання, чого хоче “головний” в росії, зазначила, що він хоче перемоги. А тому шукатиме шляхи, щоб вийти на переговори з Українським керівництвом.

За словами Хомутовської, ці перемовини відбудуться пізніше, наразі до них ще далеко. Це станеться лише після того, як “сусіди” почнуть відступати.

Екстрасенс каже, що наразі на фронті ситуація важка для ЗСУ, але випала карта фортуни, тож все кардинально зміниться. Для РФ ситуація на полі бою проти України “зависла”. Головне завдання російських вояк наразі – не відступити, каже таролог.

Крім того, тарологиня попереджає, що ціни навіть після Перемоги в Україні зростатимуть. Держава сприятиме розвитку бізнесу, не залишаться осторонь й іноземні партнери країни.

Хомутовська переконана, що пізніше українцям відкриється якась “страшна правда”, яку від нас приховували.

“Буде якась правда, яку від нас приховували. Це не зараз… Це стосуватиметься і війни, і державної зради, й фінансів”, – каже екстрасенс.

Фото взяте з телеграм каналу

You cannot copy content of this page