fbpx
гороскоп
Відмовтесь від поїздок в ці дні вересня. Дати вважаються “чорними”: з ретроградним Меркурієм не варто жартувати. Експертка, якій довіряють мільйони людей, дала настанови, завдяки яким можна оминути неприємності

Відмовтесь від поїздок в ці дні вересня. Дати вважаються “чорними”: з ретроградним Меркурієм не варто жартувати. Експертка, якій довіряють мільйони людей, дала настанови, завдяки яким можна оминути неприємності.

Астрологиня наголошує, що в ці дні варто бути особливо уважними та обережними.

Відома кожному українцю астрологиня Аріна Артурівна повідомила, що ретроградний Меркурій робить людей неуважними, знижує концентрацію. Через це можуть бути деякі неприємності, в тому числі і на дорозі. У своєму Telegram-каналі експертка попередила про найнебезпечніші числа місяця.

“У цьому місяці рекомендується дотримуватися особливої обережності в наступні дати – з 16 по 19, з 23 по 28 вересня, де найбільш небезпечні дні: 16, 17, 19, 23, 24, 26, 28. Бережіть себе та своїх рідних!”, – наголосила астрологиня.

В такі дні краще відмовитися від поїздок, навіть якщо вони не дуже довгі і давно заплановані. Слід бути особливо уважними на дорозі – як в ролі водія, так і в ролі пасажира або пішохода. Не нехтуйте безпекою інших людей, так як ретромеркурій надає дуже сильний вплив.

“У вересні небезпека сильно виражена через неуважність, і є дні і періоди, що вимагають особливої уважності”, – додала експертка Аріна Артурівна.

Не ігноруйте поради астроекспертів.

Як то кажуть, береженого Бог береже!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua