fbpx

Відносини 4 знаків Зодіаку закінчуються на цьому тижні, 20-26 березня 2023 року: підказки Всесвіту, які вам допоможуть!

Відносини 4 знаків Зодіаку закінчуються на цьому тижні, 20-26 березня 2023 року: підказки Всесвіту, які вам допоможуть!

Терези

Настане чудовий новий початок, але спочатку ви повинні скористатися можливостями, які дає вам всесвіт для самовдосконалення. Прямо зараз вас скеровують, щоб налаштуватися на себе та зібрати фрагменти, які ви залишили позаду. Але щоб зробити це таким чином, що назавжди змінить ваше життя, вам потрібно переоцінити ваші романтичні стосунки.

У більшості випадків ви створили ці стосунки з різних причин, це стосунки чи навіть емоційний зв’язок. Натомість для багатьох могло статися, що настав “цікавий стан”, ви відчули, що музика припинилася і залишилися лише ви двоє, або навіть те, що ви просто були разом надто довго, щоб розлучитися, і наступним кроком здавалося одруження.

Це може бути навіть не шлюбна ситуація, а навіть просто зобов’язання.

Оскільки Юпітер вперше увійшов у ваш знак, вам рекомендується розширити свої поточні обмеження, щоб це зробити, хоча ви повинні запитати себе, чого ви хочете, а не того, що ви повинні робити. Коли відбувається концентрований збір планетарної енергії у вашому сонячному знаку, це означає, що вас просять більше саморефлексії.

Це включає ваші переконання, ваші бажання і навіть ваші мрії щодо вашого життя. На наступному тижні ви побачите перший із двох молодиків поспіль у вашому знаку Овна. Це створює ефект порталу, який відкривається з молодиком цього тижня 21 числа і закривається з другим молодиком Овна 20 квітня.

Це також підкреслює вирішальний кінцевий градус, який існує у всіх знаках і стає вирішальним цього місяця. Доленосний останній градус означає завершення та величезні зміни у вашому житті. Ти знав, що цей час настане, просто настав час це прийняти.

Близнюки

Мало того, що Марс нарешті переходить у Рак цього тижня після того, як останні сім місяців провів у вашому знаку, але Плутон у Козерозі також закінчує свій час у вашому восьмому будинку. Восьмий будинок у вашій натальній карті символізує судний день, переродження, трансформацію, близькість і навіть фінанси.

Протягом цього часу ви відкрили приховані аспекти життя або навіть ті, які раніше були вам невідомі, такі як астрологія, окультні практики або навіть ті, що пов’язані з романтичним самовираженням. Але це також був час зцілення, який призвів або до розриву, або до возз’єднання, або до обох у вашому романтичному житті.

Оскільки Плутон зараз закривається, перш ніж він танцює вперед і назад протягом наступного року, закріплюючи уроки та фокус наступного розділу, це ваш тиждень.

Поки Марс був у Близнюках, ви були менш впевнені у своїх словах і рішеннях. Ваша мета полягала в тому, щоб допомогти вам зробити перерву та по-іншому підійти до важливих рішень у вашому житті, але протягом останніх семи місяців ви відчували, що зовсім не можете рухатися вперед.

Тепер, коли Марс переходить у Рак, приносячи теми цінностей у ваш другий будинок, ви зосередитеся на фінансах і стосунках, які справді додають цінності вашому життю. Крім того, оскільки Сатурн нещодавно переїхав у ваш будинок кар’єри, більшість вашої енергії та зосередженості буде зосереджено тут протягом наступних кількох років. Це не означає, що у вас не буде часу на кохання, просто зосередження на собі, своїх інтересах і кар’єрі зараз може бути найважливішим.

Рак

Протягом наступних тижнів і навіть місяців важливо усвідомлювати, чи відчуваємо ми, що створюємо наше життя разом із Всесвітом, чи противимося змінам, які він приносить. Плутон перебуває в Козерозі з 2008 року; приділіть деякий час цього тижня, розмірковуючи про те, що почалося або сталося між 2007-2009 роками. Хоча вплив Плутона на романтичні розділи може відчути будь-хто, оскільки Козеріг є вашим поляризуючим знаком і правителем вашого сьомого дому у стосунках, для вас він ще більш інтенсивний.

У цій главі вашого романтичного життя за Плутоном ви пройшли через створення, а тепер розрив стосунків, які підтримували зобов’язання та традиції, а не поважали вашу правду чи почуття. Плутон в останньому градусі Козерога цього тижня, коли він переходить у Водолія, це припиняє багато відносин і навіть деякі ситуативні відносини.

Шукайте те, що йде, і спробуйте втілити уроки егоцентризму та догляду за собою, щоб не намагатися триматися за те, що ви переросли.

Ця фаза виходу з відносин або романтична фаза не закінчиться до листопада 2024 року, після офіційного входу Плутона у Водолія до 2043 року. Але саме тоді це починається, і хоча ви не можете зупинити те, що має відбутися, опір спільному створенню Всесвіту має велике значення.

У той же час Марс, який входить у ваш знак Рак, може зробити вас набагато впевненішими в тому, щоб відстоювати себе, відстоювати свою правду і справді більше не бути м’яким. Не дозволяйте нікому говорити вам, хто ви і чого заслуговуєте в цьому розділі вашого життя – ви заслужили право писати власні правила.

Діва

Коли Плутон переходить із Козерога у Водолій, деякі важливі уроки організовуються навколо оцінки радості та відданості. Козеріг є управителем вашого п’ятого будинку, який займається такими темами, як радість, творчість і шлюб. Однак Плутон є правителем підземного світу, планетою трансформації, тому в п’ятому будинку ви працюєте над тим, щоб з’ясувати, що вам потрібно від життя, щоб почуватися найбільш повноцінним.

Можливо, ви проявили творчу активність і краще визначили, що вам потрібно від романтичних стосунків, замість того, щоб думати, що ви повинні слідувати чиємусь порядку денному.

Тепер, коли цей процес завершено, ви також можете відчути більше енергії, щоб взятися за те, що ви тепер знаєте, що хочете створити, і продовжувати його. У той же час молодий місяць в Овні висвітлює ваш восьмий будинок, тобто сектор вашої карти народження, який керує енергією романтики, трансформації, фінансів і фенікса, що повстає з попелу.

Це сфера, якій буде приділено багато уваги протягом наступного місяця, до другого молодика Овна наприкінці квітня. Зверніть увагу на те, що станеться цього місяця з точки зору того, куди вас приведе новий початок, і не бійтеся відпустити щось через страх; ти ще надто далекий від внутрішнього. Те, що ви робите помилки протягом тривалого часу, не означає, що ви повинні продовжувати.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page