fbpx

Відносини між 4 знаками Зодіаку зміцняться на тижні з 27 березня по 2 квітня: Всесвіт нашаманив!

Відносини між 4 знаками Зодіаку зміцняться на тижні з 27 березня по 2 квітня: Всесвіт нашаманив!

Рак

Настав час прислухатися до своєї інтуїції і зрозуміти, що вам не потрібно вибирати між коханими стосунками і внутрішніми приcтрaстями і бажаннями досягти в житті більшого. Марс щойно закінчив свій час у Близнюках, допомагаючи вам відкрити ваші приховані пристрасті та бажання, оскільки він керує вашим несвідомим дванадцятим будинком.

Тепер, коли він перемістився у ваш знак, ви відчуєте, що зможете краще шанувати цю раніше приховану частину вас. Марс у вашому першому домі Рака приносить дії та мотивацію поважати ваші переконання, потреби та бажання, на яких ви будете зосереджені протягом цього дорогоцінного періоду вашого життя.

Цього тижня Марс у Раку утворює заспокійливий тригон із Сатурном у Рибах, допомагаючи вам зрозуміти та побачити, що ви можете мати обидва. Ви можете розширити своє життя, охопити більше своєї автентичної природи та все ще мати можливість розвиватися у ваших стосунках, оскільки Плутон у Водолії активує ваш восьмий будинок близькості.

З Плутоном, який керує вашим сьомим будинком, ви зможете краще зрозуміти, що вам потрібно від романтичних стосунків. Завдяки цьому та активації вашого першого дому ви справді можете принести зцілення та зростання ваших стосунків. Великі зміни відбуваються, коли ви розумієте, що ваш партнер також хоче вдосконалюватися, і разом ви можете створити стосунки, які перевершують усі ваші мрії.

Риби

Рак керує вашим п’ятим будинком, який керує темами, пов’язаними із задоволенням, радістю, творчістю, шлюбом і дітьми. Коли Марс переходить у цей важливий сектор, на багато ваших запитань, які виникли в Близнюках, четвертому будинку сімейства, яким керують Близнюки, буде дана відповідь і роз’яснення. Іноді, Риби, навіть якщо ви природжені романтики, ви забуваєте, що життя ніколи не складеться відповідно до вашого ідеалу кохання, а має будуватися навмисно, за власним вибором.

Марс у Близнюках вже показав вам це, але тепер, коли він перейшов у знак Рака, ви почуватиметеся більш комфортно з реальністю ваших стосунків. Ви також зосереджені на тому, щоб зробити радість у своєму житті власною, тому все, що краде її у вас або загрожує просто насолоджуватися вашими стосунками та коханням, більше не буде прийнятним.

Ви станете краще контролювати свої думки, коли Сатурн переміститься в перший будинок Риб протягом наступних кількох років, приносячи як здійснення мрій, так і більш реалістичний погляд на стосунки та любов. Цього тижня, коли Марс у Раку та Сатурн у Рибах формують гармонійний тригон, ви набагато більше можете створити та прийняти свої стосунки та життя, а не бажати, щоб воно було іншим.

Вам потрібно зосередитися на тому, чому ви вибрали ці стосунки, а не на викликах, які завжди будуть частиною любові. Перша чверть Місяця в Раку також сприяє цьому процесу, оскільки обмеження раптом здаються несуттєвими, і ви можете більш впевнено рухатися в місце повної радості.

Терези

З Юпітером в Овні та нещодавнім Стеллієм в Овні не дивно, що ви відчуваєте розширення та удачу у своєму романтичному житті, але цей тиждень пропонує щось особливе. Ви добре перейшли до одномісячного енергетичного порталу між молодиками Овна, що означає, що ви шукаєте та починаєте нові починання навколо себе прямо зараз. Овен — ваш брат і сестра, а також управитель вашого сьомого будинку відносин.

Тож настав час прийняти все, що трапляється на вашому шляху, вірячи, що якщо це приходить як можливість, то це тому, що ви повинні нею скористатися. Важливою частиною цієї подорожі є те, що через 15 років Плутон щойно покинув четвертий будинок дому та сім’ї, яким керує Козеріг, і увійшов у п’ятий, яким керує Водолій. Ваш п’ятий будинок представляє шлюб, радість, задоволення і навіть дітей.

Коли ця нова хвиля охопить вас, ви почуватиметеся більш впевненими щодо добра, що проявляється у вашому житті, не хвилюючись, що воно якимось чином закінчиться або його заберуть у вас. Глибоке почуття пристрасті переповнить вас цього тижня, оскільки Марс у Раку активує ваш п’ятий дім із першою чвертю місяця також у тому ж знаку.

Перша чверть Місяця означає подолання труднощів, щоб краще реалізувати свої бажання. Іноді вони існують у вас, і як тільки ви це усвідомлюєте, ви нарешті дозволяєте собі отримати любов, яку завжди потребували.

Стрілець

З Юпітером і Меркурієм в Овні, які активують ваш п’ятий будинок, вони справді спрямовують вас до розширення та достатку у вашому сімейному житті. Ваш п’ятий будинок керує радістю, задоволенням, шлюбом і дітьми, і тепер ви зосередитеся на розмовах і діях, які допоможуть вам це зробити. У той же час Сатурн щойно увійшов у знак Риб, правителя четвертого дому дому та сім’ї.

Сатурн допомагає вам знайти більше щастя та задоволення, тоді як Марс, який зараз знаходиться у вашому восьмому домі з Місяцем у першій чверті, активізує теми трансформації.

Це потужний тиждень для вас, щоб прийняти те, де ви перебуваєте у своєму житті, і не відкладати хороше на завтра. Все ніколи не буде ідеальним, і з Плутоном у Водолії у вашому третьому будинку, вам потрібно бути обережним і не шукати інших відповідей. Ви знаєте, у яких стосунках вам призначено бути і що справді відповідає вашому життю та вашій автентичній особистості.

Чим більше ви зможете довести це собі цього тижня, тим більше ви зможете подолати існуючі перешкоди, щоб увійти до більш повної та автентичної глави у ваших стосунках.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page