fbpx
гороскоп
Відома українська астролог поообіцяла 5 знакам Зодіаку неймовірний вересень: вважайте, що сьогодні у вас розпочалася біла смуга для досягнень і здійснення всіх бажань. Гроші легко стрибатимуть у твій гаманець і ти легко їх множитимеш

Відома українська астролог поообіцяла 5 знакам Зодіаку неймовірний вересень!

Нещодавно своїм прогнозом на вересень-2022 поділилася і відома астролог Тамара Глоба. Астроекспертка каже, що перший місяць осені буде щасливим для п’яти знаків Зодіаку.

Їм везтиме у всьому, вони буквально насолоджуватимуться життям. Вважайте, що сьогодні у вас розпочалася біла смуга для досягнень і здійснення всіх бажань.

Телець

Тільці по своїй природі трудоголіки, робота у них часто на першому місці. У вересні у цьму плані нічого не зміниться, але з’явиться дуже багато перспектив.

Познайомишся з новими діловими партнерами, буде багато цікавих розмов, мотивуючя зустрічі та приємні справи.

Окремі напрямки вашої діяльності матимуть великий розвиток. Очікується і суттєве збільшення доходів.

Гроші легко стрибатимуть у твій гаманець і ти легко їх множитимеш. Астрологиня радить подбати про здоров’я – вересень найліпший для цього час.

Близнюки

Близнюки зануряться у домашні турботи. Ймовірно, це пов’язано з дітьми, навчанням чи буденними справами.

Але вам це дуже подобається – створювати в оселі і на душі почуття затишку. Астрологиня прогнозує, що скоро можете очікувати великого прибутку. А ще Близнюки, які тривалий час перебувають у стосунках, нарешті задумаються серйозно про шлюб.

Леви

Левам везтиме, але за умови: якщо він займається творчістю. Море креативу, натхнення, мотивації та перспектив – ось що приготував тобі вересень-2022! Вже наприкінці першого осіннього місяця ви пожинатимете плоди своєї праці.

Настав гарний сприятливий час повернутися до реалізації старих ідей. Вони “вистрілять” і залишишся дуже задоволеним!

Терези

Одним словом, у вас буде все чудово. Вересень обіцяє бути насиченим, оптимістичним та сповненим приємних подій.

Будьте обережні, щоб не підхопити застуду. А ще стежте за своїми емоціями та висловлюваннями. Астрологіня застерігає, що ви ненароком можете серйозно образити дорогу вам людину.

Козероги

Видихніть з легкістю. Більшість труднощів залишилося позаду. Вересень пройде легко, невимушено і в піднесеному настрої.

Вам всюди посміхатиметься удача – от прямо у всіх сферах. Очікуйте також на позитивні, але серйозні зміни у особистому житті.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.