fbpx
гороскоп
Відома українська астрологиня, розклавши карти, розповіла, чого українцям чекати від літа 2022: новини хороші і не дуже

Відома українська астрологиня, розклавши карти, розповіла, чого українцям чекати від літа 2022: новини хороші і не дуже

Відома українська астрологиня Яна Езотеричка зробила новий прогноз стосовно війни в Україні. Як пройде літо, і чи зможуть Збройні Сили України вигнати ворога з наших земель.

Новий прогноз був опублікований на її особистому YouTube-каналі, де регулярно з’являються нові розклади про ситуацію в країні.

Спочатку дівчина виклала три карти-сигніфікатора, які і передбачать основний стан справ в кожному місяці.

Червень. Ця карта позначає, що ми вчимося, проходимо різну підготовку, все не просто так. Українці продовжують свій шлях, який нам дано кармою.

Липень. Це погані новини. Як ця карта проявить себе в результаті – дізнаємося вже зовсім скоро, але поки що так.

Серпень. Цей місяць, за словами астролога, буде схожий на якесь укладення угоди, можливо почнуться поставки озброєння. Щось матиме підконтрольну історію.

Після цього жінка ще раз пройшлася по всіх місяцях, але вже більш детально. У перший літній місяць українці будуть більше працювати, але не обійдеться і без таємних змов, про які Україна нічого не підозрює. Скрізь йде затуманений розум. Військові дії під кінець місяця будуть у розпалі.

У липні люди продовжать працювати, чого б це їм не коштувало. Жінки також будуть захищати своїх дітей від зла, і під кінець місяця очікується стрибок на якийсь інший рівень, все це будуть зміни на краще.

Завершиться літо досить неоднозначно. Українцям буде здаватися, що вони знаходяться з партнерами по різний бік барикад, і вони один одного не розуміють. Також, якісь люди можуть щось підказувати владі, але, чомусь вони не будуть прислухатися.

В кінці серпня українці ще сильніше відчують негатив, депресію, але, при цьому, трапляються і хороші карти, з перемогою. Можливо, щось все ж будемо святкувати.

Як буде насправді – побачимо вже зовсім скоро.

Все буде Україна!

Фото взяте з вільних мереж

You cannot copy content of this page