fbpx
гороскоп
Відома в Польщі ясновидиця Аїда дала декілька важливих порад на вересень. Один день буде для нас особливо важливим. Варто серйозно до цього віднестись!

Відома в Польщі ясновидиця Аїда дала декілька важливих порад на вересень. Один день буде для нас особливо важливим. Варто серйозно до цього віднестись!

Аїда Косоян-Пшибиш дала чудову пораду на цей місяць. Варто серйозно до цього віднестись.

Аїда – відома в Польщі ясновидиця. У своєму профілі в Instagram вона ділиться порадами щодо особистого розвитку та повідомляє, чого очікувати найближчим часом. Її бачення вересня може дати нам поживу для роздумів.

Останніми днями Аїда Косоян-Пшибиш звернула увагу на проблеми, які більшість із нас, можливо, пропустили. Вересень – час повернутися до школи, роботи та повсякденних справ. Багато людей вважають це приголомшливим. Величезною проблемою стає постійний стрес і необхідність щоденної гонки, особливо якщо ми не встигли відпочити під час літа.

Ясновидиця нещодавно зазначила, що створення чорних думок дуже сильно впливає на наше життя. Нам слід уникати цього і натомість брати відповідальність за те, що ми говоримо собі. Це один із найважливіших принципів закону тяжіння.

Останній запис ясновидці показує, що це питання незабаром стане для нас особливо важливим. Незалежно від того, наскільки ми зараз зайняті, ми інстинктивно почнемо підбивати підсумки в наступні дні.

Якщо 9 вересня 2022 року ми будемо думати про своє життя негативно і будемо схильні зосереджуватися на неприємних переживаннях, ми зможемо привернути їх ще більше. Однак нам достатньо подумати, за що ми вдячні. Це означатиме, що в останні кілька місяців року ми матимемо ще багато чудових моментів.

У вересні варто трохи зменшити темп і подбати про себе. Нам не потрібно відразу підлаштовуватися під темп. Натомість ми можемо поступово складати плани на осінь і зиму, думаючи про те, що для нас найкраще.

“Не прискорюйте крок, не намагайтеся ні за ким або за чим-небудь переслідувати. Відчуйте кожен свій крок. Ваша стабільність – це ваше відчуття безпеки. Бережіть свою внутрішню рівновагу, а водночас милуйтеся та вбирайте красу зовні, – радить ясновидиця.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua