fbpx
гороскоп
Відомий астроексперт Борис Капуста передбачив майбутнє України і розпоів, як розвиватимуться події у найближчі місяці. Все це призведе до серйозних змін, які чекають на всіх українців наприкінці літа. Можлива спроба нового наступу ворожих військ, йдеться не лише про схід та південь країни

З точки зору астрології, говорить відомий астроексперт Борис Капуста, Сонце влітку перейшло на знак Раку.

Це символізує глибинне розуміння речей, що відбуваються довкола. І це стосується насамперед внутрішньої ситуації в Україні. У гороскопі країни знак Раку попадає на 8-й будинок. А це у свою чергу уособлює безпеку у державі.

Поки Сонце перебуватиме в Раку, система безпеки України зазнаватиме нападів. Причому це стосується не так зовнішніх, як внутрішніх проблем. А саме виявлення зрадників у державному апараті.

Останнім часом президент України справді звільнив багато своїх підлеглих. За словами Бориса Капусти, це і є прямим наслідком того, що Сонце перейшло на знак Раку.

На другий тиждень серпня Сатурн почав віддалятися від Місяця України. А з’єднання Марса та Раху розірветься. Крім того, приблизно 15-16 серпня Сонце перейде на знак Лева. Все це призведе до серйозних змін, які чекають на всіх українців наприкінці літа.

У гороскопі України Сонце у Леві потрапляє до 9-го будинку. Це символізує збільшення допомоги, яка надаватиметься країні. Водночас у гороскопі Росії Сонце у Леві увійде до 12-го будинку. А це уособлює тотальний занепад та втрати.

Трактувати це можна по-різному. Однак у будь-якому разі зміни, які відбудуться в Україні вже зовсім скоро, мають позитивний характер. Астролог передбачає збільшення контрнаступальних дій з боку українських військ. Це віщує перехід Сатурна до Місяця Росії.

Контрнаступ може тривати до кінця жовтня 2023 року. Потім можлива спроба нового наступу ворожих військ. Причому йдеться не лише про схід та південь країни, а й про столицю України.

Борис Капуста також поділився цікавим фактом, що пояснює те, що відбувається зараз. «З 2006 року у гороскопі Росії діє Раху, планета ілюзій. Тому весь цей час російська ідеологія була ілюзорною», – каже фахівець. Однак Раху царюватиме не завжди.

Астролог не дає точної відповіді, коли закінчиться війна в Україні. За його словами, у січні 2023 року українці зможуть вибратися з кризової ями, в якій опинилися. Проте наступні 2,5 року повномасштабна війна, швидше за все, перейде у фазу млявого конфлікту.

Після січня 2023 загострення можуть бути, але вони відбуватимуться все рідше. Те саме стосується й інших проблем у країні. Хочеться вірити, що все буде саме так, що росія занепаде, а Україна вступить в нову епоху розвитку і процвітання.

Нехай небо над Україною і всіма нами нарешті стане мирним!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page