fbpx
гороскоп
Відомий астролог Павло Глоба пропонує свій гороскоп для всіх знаків Зодіаку на серпень 2022 року: запаморочливий кругообіг подій, ми маємо можливість круто змінити своє життя

Професійний український астролог Павло Глоба розповів, що чекати від серпня-2022: коли робити справи, а коли закохуватися і чи варто взагалі. Адже в останній літній місяць очікуються і повний місяць, і молодик.

Бурхливий початок

Перший тиждень серпня занурить представників усіх знаків зодіаку в запаморочливий кругообіг подій. Це зумовлено своєрідною зустріччю одразу трьох зіркових тіл.

«2 серпня відбувається точне поєднання планети Марс (це мужність, сила, впевненість у собі), планети Уран (це несподіванки, можливості) та північного вузла Раху (який все це розширює та наділяє будь-яку подію доленосним характером). Ми зараз маємо можливість круто змінити своє життя», – повідомив астролог.

За словами Павла Глоби, саме на початку серпня потрібно намагатися втілити усі свої давні мрії. Зірки цьму сприятимуть.

Руйнівний аспект та зіркова година Тельців

У гонці за реалізацією своїх бажань у серпні не можна забувати про обережність, попереджає експерт. О

собливо уважним у перші дні третього літнього місяця потрібно бути за кермом та при заняттях екстремальними видами спорту.

«Кому варто бути особливо обережними, то це Левам та Водоліям – формується напружений аспект. Скорпіонам не варто діяти поодинці — візьміть партнера собі на допомогу. А ось підтримка буде Ракам, Дівам, Козерогам та Рибам. І звичайно ж, Тельці – настає ваша зоряна година, коли все можна змінити», – розповів Павло Глоба.

Чудовий діловий період

З 4 серпня Меркурій входить у знак Діва, що означає початок прекрасного ділового періоду. Під час нього легко даватиметься як робота, так і навчання. Проте на цьому принади сезону відпусток не закінчуються.

«До 10 числа буде гармонійний час для кохання, щоб проводити час із сім’єю та близькими, для придбання різних речей для дому та дачі», – попереджає астролог.

Імпульсивна романтика в серпні та повний місяць

З 6 по 11 серпня в особистому житті можливі емоційні сплески. Багато пар можуть навіть захотіти терміново одружитися або іншим чином трансформувати свої відносини.

«А ось 12 серпня буде досить напружений повний місяць за участю планети Сатурн. З середини місяця буде період, коли енергії наче багато, але справи начебто стоять на місці і не просуваються. Тихіше їдеш, далі будеш – девіз середини місяця», – зазначив Павло Глоба.

Подарунки, розкішні презенти та переговори

Серйозні придбання для себе чи інших людей експерт радить перенести на другу половину серпня. Для покупки ювелірних прикрас та предметів розкоші чи мистецтва найкраще підійде період із 15 по 22 серпня.

Енергетика останнього літнього місяця стане легшою після 20 числа. З цього часу стане простіше домовитись з людьми, з якими у вас були конфлікти з принципових питань.

«В останню декаду серпня компроміси знайти буде набагато легше. І угоди оформлятимуться набагато швидше. Кінець місяця однозначно спокійніший, ніж його початок», – розповів астролог.

Період стабільності та молодик

З 23 по 31 серпня буде період охолодження в парах та у будь-яких відносинах. У цьому немає нічого поганого – просто пристрасті початку місяця входять до фази стабільності та створення спільних планів.

«27 серпня буде Молодий місяць у знаку Діва, який налаштує на робочий лад навіть затятих ледарів. Рекомендую спрямовувати свої сили саме у професію та навчання, щоб не посваритися з партнером на порожньому місці. Якщо все ж таки примудрилися посваритися, то 30 та 31 числа будуть чудові шанси для примирення як з любовними, так і з діловими партнерами», – підсумував свої прогнози Глоба.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.