fbpx
гороскоп
Відповідно до списку мільярдерів Forbes, ці знаки Зодіаку більше приречені на славу та багатство!

Відповідно до списку мільярдерів Forbes, ці знаки Зодіаку більше приречені на славу та багатство!

Чи вірите ви, що ваша дата народження може дати вам конкурентну перевагу?

Незалежно від того, шанувальник ви астрології чи скептик, ви не можете посперечатися з цифрами, і ми розкрили найбагатші знаки зодіаку в світі. Виявляється, ви можете прочитати деякі чіткі тенденції в цьогорічному списку мільярдерів Forbes.

Фінансові експерти проаналізували 300 найкращих мільярдерів у списку Forbes Billionaires 2022, включаючи титанів галузі Ілона Маска та Джеффа Безоса, щоб визначити, які знаки Зодіаку є спільними для найбагатших людей світу.

Результати списку Forbes

Щоб визначити, які знаки зодіаку збирають найбільше мільярдерів, експерти відзначили 300 найкращих мільярдерів від Forbes і їхні знаки зодіаку, власність, країну та вік. Тих, чиї точні дати народження знайти не вдалося, було вилучено з набору даних, що склало 32, тобто остаточна кількість проаналізованих мільярдерів склала 268.

Життя не завжди буває справедливим, але повітряний знак справедливості Терези вийшов на перше місце у фінансах: Терези очолили список найпоширеніших знаків зодіаку, із 32 мільярдерами, які народилися між 22/23 вересня та 23 жовтня, у тому числі Ральф Лорен і Аліса. Волтон. Риби займають друге місце з 29 днями народження мільярдерів у світі. Далі йшов Телець з 27 мільярдерами; потім Лев, з 24; і завершує першу п’ятірку Овен з 22.

Знаки з найменшою кількістю мільярдерів у списку Forbes — Козоріг (15), Скорпіон (17) і Водолій (20).

Аномалії, звичайно, були. Найбагатша людина у світі, Ілон Маск – генеральний директор SpaceX, Tesla і, віднедавна, Twitter – Рак, який займає лише дев’яте місце серед найпоширеніших ознак серед мільярдерів. Знак засновника Amazon Джеффа Безоса, другої найбагатшої людини у світі, є ще одним сюрпризом: він Козоріг, який є найменш заможним знаком (за цим показником багатства), з відносно невеликою кількістю 15 мільярдерів у списку.

Чи успіх написаний на зірках?

Астрологія — це псевдонаука, тому, очевидно, ми не можемо використовувати ці дані, щоб довести щось конкретне.

Однак ми можемо здогадуватися, чому кожен із цих знаків приречений на славу та багатство. Дозвольте мені дослідити якості заробляння грошей чотирьох основних знаків зодіаку мільярдерів: Терези, Риби, Телець і Лев.

Терези

Неважко уявити, чому Терези очолювали список мільярдерів. Люди цього знака, представлені Терезами, відомі як врівноважені (звичайно), чарівні та доброзичливі.

Терези можуть легко грати з обох сторін, тому переконати інвестора профінансувати їхні геніальні ідеї не повинно бути складним завданням. Терези також схильні бути вразливими і на них легко вплинути, але так само ці знаки люблять об’єднуватися і співпрацювати, тому, можливо, секрет успіху полягає в тому, щоб залишатися відкритими для зовнішніх ідей і добре співпрацювати з іншими.

Терези — знак повітря, вони “інтелектуали” зодіаку і мають велику жагу до цікавості. Їхня любов до краси, мистецтва та культури зазвичай перетворюється на більший інтерес до навколишнього світу, що є корисною якістю для фантазера чи лідера. Лідером Терезів у списку Forbes є Еліс Уолтон, і займає 18 місце серед найбагатших людей у ​​світі зі статками 65,3 мільярда доларів у віці 72 років. Аліса — єдина дочка засновника Walmart Сема Уолтона і друга найбагатша жінка в світі.

Риби

Водний знак Риби часто породжує мрійників і провидців. Риби, що представляють людей, народжених між 19 лютого та 20 березня, відомі своєю уявою та креативністю — і як 12-й і останній знак у кармічному колесі зодіаку. Часто кажуть, що Риби засвоїли всі уроки і ввібрали всі якості знаків, які були перед ними.

Це робить Риб найстаршими та наймудрішими з групи. Деякі менш хороші якості Риб включають відсутність кордонів і схильність до співзалежності або пасивності – іншими словами, їм важко сказати “ні”. Знову ж таки, сказати “так” могло пояснити їхнє багатство.

Підприємець-Риби Бернар Арно є третьою найбагатшою людиною в світі зі статками 158 мільярдів доларів; він є співзасновником, головою правління та генеральним директором найбільшої у світі компанії предметів розкоші LVMH, до якої входять Louis Vuitton і Sephora.

Телець

Ще один очевидний факт: Телець відомий як надійний, працьовитий і впертий. Тельці також, як правило, надзвичайно орієнтовані на гроші та матеріалістичні — не обов’язково через жадібність, а радше тому, що вони цінують комфорт. Телець хоче жити в розкоші, тримаючи під рукою хорошу їжу, напої та зручності; і наявність грошей є важливою частиною досягнення цієї мети.

Менталітет цього знака, який іноді здається, що сперечатися з Тельцем — це як сперечатися зі стіною, також може бути корисним для укладання ділових угод і професійного виконання завдань, незважаючи на перешкоди.

Найбагатшим Тельцем є Марк Цукерберг, співзасновник соціальних мереж Facebook і Meta Platforms. Зі статками 67,3 мільярда доларів Цукерберг є 15-м найбагатшим мільярдером у списку Forbes, йому 38 років.

Лев

Потужним Левом керує Сонце, і його позиції однаково сміливі та яскраві. Леви — впевнені в собі, природжені лідери, які люблять бути в центрі уваги — одна з причин, чому вони неперевершені як артисти. Вони також дуже щедрі.

Леви часто бувають марнославними, і їм байдуже, що про них думають інші – ця риса, можливо, змушує їх більше працювати, щоб справити враження на інших. Сергій Брін, співзасновник Google, посів сьоме місце в списку мільярдерів Forbes зі статками 107 мільярдів доларів.

Чи “невдача” написана на зірках?

А як щодо знаків, у яких найменше мільярдерів: Козоріг, Скорпіон і Водолій? Ми також можемо теоретизувати, чому ці астрологічні розміщення знаходяться далі в ланцюжку багатства.

Козоріг 

Надзвичайно працьовиті та орієнтовані на гроші, ці знаки зодіаку багато віддають собе в молоді роки; але насправді вони стають менш зайнятими амбіціями, коли стають старшими. Крім того, вони серйозні та не завжди є частиною вечірнього життя – і, судячи з даних, чарівність дуже допомагає, коли справа доходить до досягнення статусу мільярдера.

Скорпіон.

Цей інтенсивний водяний знак, якому бракує фінансової переваги, є трохи більш несподіваним, оскільки вони настільки хитрі та вправні в маніпуляціях, що, на думку деяких, було б корисним під час управління та переговорів; Тим не менш, Скорпіони віддають перевагу владі за лаштунками, без усього блиску та уваги.

Водолій

Водолії відомі як гуманітарії Зодіаку; трохи емоційно віддалені, але дуже соціально обізнані, вони набагато більше піклуються про користь колективу, ніж гонитва за власним фінансовим багатством. (Можливо, жоден із цих трьох знаків не є настільки безжальним, щоб шукати грошової вигоди, і радше віддасть свої гроші, ніж накопичить їх.)

Зрештою, ваша дата народження не просто передбачає ваше майбутнє. Для більшості з нас гроші приходять і йдуть – ми знаємо, що, мабуть, ніколи не досягнемо статусу мільярдера. Проте, маючи трудову етику, рішучість і бачення, ми можемо забезпечити життя з метою та сенсом… якщо не багатство, яке перевершує наші найсміливіші мрії.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page