fbpx
Шоу-бізнес
Відверте зізнання: Арсен Мірзоян розповів про свою пластичну операцію

Співак вперше розповів про причини свого звернення до послуг пластичного хірурга.

З кожним роком пластична хірургія стає все популярнішим серед українців. Для голлівудських зірок – це взагалі буденна і звична процедура. Про те, як ставляться до пластики наші українські селебріті і вдавалися вони до послуг пластичних хірургів, ми запитали у них самих.

Одними з перших, з ким нам вдалося поговорити на цю тему, стали Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко.

Тоня зізналася нам, що після народження дитини вона думала про пластику грудей, але потім передумала.

“Ну чесно, були такі думки. Але все це так погано для здоров’я. Тут є великий ризик. Все-таки це хірургія, ти робиш це зі своїм тілом. І може бути, це погано закінчиться. Ти ризикуєш своїм життям. Тому мене це зупинило. Мені здається, є багато інших способів бути красивою. Крім того, це немаленькі гроші, можна іншим чином змінювати свою фігуру “, – розповіла Тоня.

“Є єдиний спосіб бути гарним – бути здоровим”, – додав Арсен.

Матвієнко вважає, коли є потреба в пластиці, то вона за. “Коли немає в цьому потреби, ти і так красива, то я проти таких речей”, – сказала співачка, на що її коханий додав: “У кожному віці є своя краса”.

Читайте також: ОТЕЦЬ ОЛЕКСАНДР З «ГОЛОСУ КРАЇНИ-7» ПРОКОМЕНТУВАВ СКАНДАЛ, ЯКИЙ РОЗГОРІВСЯ НАВКОЛО НЬОГО

Ще в ході нашої розмови Арсен зізнався, що йому робили пластику вух. “У мене два протезувати вуха”, – сказав Мірзоян.

Виявилося, сімнадцять років тому Арсен оглух. На питання, що стало причиною цього, він відповів: “Це отосклероз (захворювання, пов’язане з патологічним ростом кістки в середньому вусі і здатне привести до значного погіршення і навіть втрати слуху, – прим. Ред.) Це хвороба, яка не має причин. вона виникає спонтанно “.

Це зовсім не приносить артисту якогось дискомфорту. “Тепер у мене пластмасові вуха, і це не заважає мені”, – додав Арсен.

Джерело.

facebook