fbpx
Економіка
Відвідуваність “ВКонтакте” з України впала на три мільйони візитів

Відвідуваність російської соціальної мережі “ВКонтакте” з України за п’ять днів впала на 3 млн візитів. Про це пише “Економічна правда”, посилаючись на дані SimilarWeb.

Згідно з даними на 20 травня 2017 року, відвідуваність соціальної мережі “Вконтакте” в Україні впала на 3,35 млн візитів за 5 днів блокування доступу.

До введення санкцій щоденна відвідуваність соцмережі в Україні становила в середньому 10,1 млн візитів. 20 травня українські інтернет-користувачі відвідали соціальну мережу 6,75 млн разів.

Соціальна мережа “Одноклассники” втратила в середньому 1,67 млн візитів з 4,64 млн.

Відвідуваність російського інтернет-порталу yandex.ua знизилася приблизно на 2 млн візитів з 6 млн.

Російський інтернет-портал mail.ru недорахувався 1,22 млн візитів при загальній середній кількості 4,62 млн.

За словами аналітика відділу маркетингу в SimilarWeb Павла Тучинського, представлені дані в переважній більшості випадків враховують відвідувачів з України, які зайшли на заблокований інтернет-ресурс через VPN.

“Якщо користувач спочатку зайшов в інтернет не через VPN, що зазвичай і відбувається, ми побачимо країну-оригінал”, – говорить Тучинський.

Варто також зазначити, що ще не всі інтернет-провайдери України, в тому числі великі, виконали указ президента про санкції від 15 травня 2017 року.

Третій за величиною абонентської бази в країні інтернет-провайдер “Воля” 23 травня повідомив, що повністю заблокує сайти до 1 червня.

Читайте також: В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ В ЛІКАРНІ ПOМEРЛA ДИТИНА

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони, яке передбачає заборону російських інтернет-сайтів і сервісів.

facebook