fbpx
життєві історії
Віка  закінчила школу десять років тому, але далі вчитися не пішла – швидко вийшла заміж за чоловіка, старшого за неї на 13 років. А зараз Віка – з молодшим братом чоловіка. Ото буде сюрприз, якщо Петро повернеться!

Віка  закінчила школу десять років тому, але далі вчитися не пішла – швидко вийшла заміж за чоловіка, старшого за неї на 13 років. 

Умовляння батьків не допомогли. Я знаю, що це були перші серйозні стосунки у моєї сестри. Вона була закохана по вуха. Але побут зробив свою справу… Та й чоловік її сильно змінився – став часто пити, дома перестав з’являтися.

П’ять років тому він зовсім пропав. Віка розповіла, що він вийшов у магазин за “добавкою”. Назад не повернувся ні того вечора, ні на наступний ранок. Через кілька днів його оголосили в розшук. Без будь-яких результатів досі.

І в цей самий момент до моєї сестри став ходив брат її зниклого чоловіка. Ходив – заспокоював. І… Вже понад 5 років як вони разом. Двоє дітей.

Якщо її перший чоловік живий і коли-небудь повернеться додому – ото він здивується! Сестричка, всього тобі найкращого, цілую!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook