fbpx
життєві історії
Віка завжди була правильною. Її так виховували. У школі вона дружила тільки з відмінницями. В інститут поступила на бюджет, і вибрала універсальну спеціальність – менеджмент. Навчалася добре, щоб отримувати підвищену стипендію. На хлопців Віка особливо не звертала увагу, так як мама вчила її завжди поводитися гідно та вибирати перспективного нареченого. Мама Віки знала, що радить!

Віка завжди була практичною. Її так виховували. У школі вона дружила тільки з відмінницями. В інститут поступила на бюджет, і вибрала універсальну спеціальність – менеджмент. Навчалася добре, щоб отримувати підвищену стипендію.

Жила в гуртожитку, щоб не знімати квартиру. Гроші потроху відкладала в валюті на майбутнє. На останньому курсі пішла на практику з подальшим працевлаштуванням.

Зовнішність у неї досить приємна, навіть симпатична. За собою стежила, завжди була добре одягнена, зачесана, з легким макіяжем. На хлопців Віка особливо не звертала увагу, так як мама вчила її завжди поводитися гідно та вибирати перспективного нареченого. Мама Віки знала, що радить.

Сама вона вдало вийшла заміж, вони з чоловіком зробили кар’єру і зайняли хороші посади в місті. За своїм регіону у них були цілком пристойні зарплати, машина, велика квартира, упорядкована дача.

Ще на першому курсі за Вікою намагалися залицялися кілька хлопців в інституті, але не проявляли особливої ​​наполегливості. Вона нікому не давала авансів, вважала, що у неї все попереду. І не помилилася.

На другому курсі їх з подругами запросили в інший інститут на передноворічний концерт. Волею долі вона там сподобалася відразу двом хлопцям зі старшого курсу. Вони влаштували жартівливе змагання, щоб визначити, хто піде проводжати Віку. Переміг Віталік.

Він був одночасно романтичний і розумний, трохи задумливий і з почуттям гумору. З Вікою такого ніколи не було, вона була просто зачарована. Можна навіть сказати, що вона закохалася з першого погляду.

Їм довелося гуляти до ранку, бо вони спізнилися в гуртожиток. До Нового року була ще тиждень, Віталік намагався частіше бачитися з Вікою, писав їй милі повідомлення, навіть вірші складав.

Другого хлопця, якому сподобалася Віка, звали Юра. Він вирішив не відступати і теж почав активно залицятися до Віки. Спочатку він надіслав квіти. Потім запросив в кіно, ресторан, театр.

Видно, що грошей у нього було достатньо. Юра був із забезпеченої сім’ї державних службовців. Після інституту його вже чекала перспективна посада і окрема квартира.

На Новий рік і канікули Віка поїхала до батьків. Віталік подарував їй милий кухоль зі сніжинками і сердечками. Юра презентував золоту підвіску і запитав адресу батьків, щоб приїхати знайомитися. Віка не знала, що робити і вирішила спочатку порадитися батьками.

Тато запитав, хто їй більше подобається. Віка сказала, що обоє – але по-різному. Мама порадила не квапити події і почекати ще рік хоча б, адже їй всього 19 років. Віка так і зробила.

Вона сказала хлопцям правду, що не може відразу вирішити з ким вона буде і їй потрібен час. Віталік образився, що вона не вибрала його. Юра сприйняв спокійно і продовжив стандартну цукерково-букетний програму.

Віка сумувала за Віталіком, його жартів, загадкової посмішки, пісням під гітару. Він писав сумні вірші, спільні знайомі говорили, що він став більш замкнутий. Віталік навчався на інженера, цікавився наукою, збирався до аспірантури. Вони іноді бачилися, і це були чарівні миті, коли Віка забувала про все.

Так минув рік. Віка все ще нічого не вирішила. Мама однозначно сказала, що треба вибирати Юру. Тато з нею погодився. Сім’ю не нагодуєш піснями і віршами, а зарплати у аспірантів маленькі.

Віка погодилася, вона вже звикла до Юри, познайомилася з його батьками, вони дали благословення на шлюб. Батьки нареченої купили молодятам квартиру, а батьки нареченого оплатили весілля і медовий місяць.

Минуло 7 років після весілля. Життя як життя: робота, будинок, відпочинок за кордоном 2 рази в рік, квартира, машина, дача батьків. Начебто все є, крім дітей. Родичі замучили Віку допитами, вона жартує, що в Європі після 35 народжують, а їй всього 27.

В один день вся ця благополучна картина впала. Віка дізналася від подруги, що у Юри не просто роман на стороні, а інша сім’я.

Він 8 років тому полюбив одну дівчину, але батьки не схвалили його вибір, так як вона була з простої робітничої родини. Вони таємно зустрічалися і у них вже була дитина.

У той же день Віка зібрала речі і поїхала до батьків. Вранці мама сказала, що у них з татом є сюрприз. Віка нічого не хотіла, але довірилася їм. Мама відвела її в салон краси, купила нове плаття і посадила в таксі.

Машина привезла Віку в будинок відпочинку, а портьє проводив в ресторан на даху. Там була окрема тераса, оформлена в романтичному стилі: свічки, квіти, фонтан, грала музика… До неї виходить чоловік у костюмі. Віка здивувалася: «Віталік!?» Він як завжди загадково посміхається і запрошує її на танець.

Ще навчаючись в аспірантурі він запатентував технічний винахід, яким зацікавилася велика європейська компанія, яка викупила підприємство в їхньому місті. Потім Віталій очолив там відділ і продовжував займатися розробками.

Він стежив за життям Віки через її знайомих, щоб не руйнувати її шлюб. Поки одного разу випадково Юрій не проговорився, що любить іншу жінку. Тоді Віталій вирішив допомогти Віці дізнатися правду і відправив лист її кращій подрузі.

Цікаво, якби Віка відразу вибрала Віталіка, він став би успішним? Або жив би звичайним життям на маленьку зарплату?

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

 

facebook