fbpx
життєві історії
Він ненавидів свою матір, поки не отримав від неї листа, яке змусило його покаятися

У моєї мами був тільки одне око. Я ненавидів її … і дуже сильно соромився. Джерело

Вона працювала в студентській їдальні – готувала їжу для студентів і вчителів, щоб утримувати сім’ю. Одного разу, коли я навчався в початковій школі, мама зайшла провідати мене.

Я так зніяковів. Як вона могла так вчинити зі мною? Я ігнорував її, кинув на неї сердитий погляд і вибіг з класу. На наступний день в школі один з однокласників сказав мені: «Е-е-е, у твоїй мама тільки одне око».

Я хотів провалитися на місці. І ще я хотів, щоб мама зникла з лиця землі. Тому я посварився з нею в той день і сказав: «Ти тільки виставляєш мене на посміховисько! Краще б ти пoмepла !!! » Мама нічого не відповіла …

Від злості я навіть ні на секунду не задумався про те, що сказав. Я був сліпий до її почуттів. Я хотів піти з дому і не мати з нею нічого спільного. Тому я старанно вчився, і мені пощастило поїхати вчитися за кордон.

Потім я одружився. Купив будинок. У мене з’явилися діти. Я був щасливий своїм життям, дітям і комфорту. Але одного разу моя мама приїхала провідати мене.

Вона не бачила мене кілька років і навіть ні разу не бачила онуків. Коли вона встала біля дверей, мої діти засміялися над нею, і я накричав на неї за те, що вона прийшла без запрошення.

Я заволав на неї: «Як ти смієш приходити в мій будинок і лякати моїх дітей! Забирайся звідси! Зараз же !!! »На це моя мама відповіла:« Ой, вибачте. Напевно, я помилилася адресою », і зникла.

Одного разу мені прийшло запрошення на вечір зустрічі випускників в рідне місто. Я збрехав дружині, що їду у відрядження.

Читайте також: Колишній чоловік відібрав у мене двоє дітей, а я не стала заперечувати. Чоловік не витримав тягот батьківства і повернув дітей, яких «я ніколи не побачу»

Після вечора я пішов в старий рідний квартал, просто з цікавості. Мої сусіди сказали, що моя мати пoмepла. Жодна сльоза не скотилась з моїх очей.

Вони передали мені лист, який вона просила віддати мені.

«Мій дорогий сину! Я весь час думаю про тебе. Прости, що приїхала до тебе і налякала твоїх дітей. Я була така рада, коли почула, що ти приїдеш на вечір зустрічі. Але я, напевно, навіть не зможу встати з ліжка, щоб побачити тебе. Прости за те, що тобі завжди доводилося соромитися мене, коли ти ріс.

Бачиш … коли ти був дуже маленький, ти потрапив в аварію і втратив своє око. Як мама, я не могла спостерігати, як ти будеш рости з одним оком. І віддала тобі своє.

Я так пишалася сином, який міг бачити весь новий світ за мене, на моєму місці, цим оком … З любов’ю до тебе, Твоя мама…”

P.s Звичайно, це вигадана історія, але в житті досить часто буває так, що до батьків ставляться несправедливо, хоча ті явно заслужили кращого відносини.

Іноді це відбувається непомітно, тому дуже корисно хоча б іноді замислюватися про те, як ми чинимо зі своїми близькими, які не ображаємо їх ненароком, щоб мати можливість все виправити, поки не стане занадто пізно, щоб попросити вибачення.

You cannot copy content of this page