fbpx
Breaking News
Схоже, 74-річний гуморист одружився вп’яте. Після 33 років шлюбу з Оленою Степаненко він проміняв дружину на молодшу від себе на 44 роки Тетяну Брохунову.
Запіканка з тушкованої капусти з фаршем та сиром в духовці – ніжне і ситне блюдо, яке обов’язково варто приготувати
Особливі молитви, які захистять діточок (своїх, або хрещеників і онуків) від гoря, скверни, зла, нещасть і хвоpоб. Материнські молитви – найсильніший вид захисту, адже мати і дитя пов’язані нерозривною ниткою
Ура! Нарешті я його знайшла! Господиньки, це унікальний рецепт тіста для піци! Мої гості з трудом повірили, що готувала його сама
Віка ніколи не залишалася ночувати, але дуже любила приїхати до нас в 11 годині ночі і скупатися в джакузі. Тато приносив їй у ванну чай і тер спинку (напевно). Вона дуже любила створити ілюзію того, що дуже зайнята. Приїжджаючи до нас, вона щоразу брала ганчірочку, і на доказ того, що вона дуже охайна, натирала мікрохвильову піч. Хоча, крім неї на кухні, квадратурою 50 метрів, було ще дуже багато місць, де можна було пройтися ганчіркою
Суспільство
Він попередив директора, що запізниться, так як його дочка хвора. Ось що він почув у відповідь…

Один чоловік тільки влаштувався на роботу, коли в його родині сталося горе. Їхня донька народилася недоношеною, і надія на те, що вона виживе, була мінімальною. Мама і дитина потребували термінової госпіталізації.

Батько сімї виявився у вкрай скрутному становищі. Він дуже хотів бути з дружиною і донькою, а й втратити роботу зараз не міг. І тоді, згораючи від страху, він пішов до начальника.

” Коли я пішов до директора і розповів йому про все, я був морально розбитий. Я спробував, гублячись у словах, пояснити, що у мене маленька донька, що вона в реанімації і дружині дуже потрібна моя допомога. Потім я почав говорити, що можу по три години на день використовувати ті 2,5 дня лікарняного, що мені надається, і приходити щодня на роботу пізніше. Закінчив тим, що мені ніяково просити про це, тому що я працюю перший місяць і ще ніяк не зарекомендував себе.

Директор уважно вислухав мене, а потім сказав: “Не питання”.

Він піднявся до відділу кадрів і попросив відкрити для мене лікарняний … на ЙОГО ІМ’Я! І побажав моєї дочки якнайшвидшого одужання. У підсумку я вийшов від боса з лікарняним листом на 2 тижні і безмежною повагою до цієї людини “.

Читайте також: Що варто знати про туристичне страхування, перш ніж рушити у відпустку

Вірить він в закон бумеранга чи ні, але нехай до цього чоловіка його добро повернеться в стократному розмірі разом зі званням “Директор Року”!

Джерело.

Related Post