fbpx
Суспільство
Він попередив директора, що запізниться, так як його дочка хвора. Ось що він почув у відповідь…

Один чоловік тільки влаштувався на роботу, коли в його родині сталося горе. Їхня донька народилася недоношеною, і надія на те, що вона виживе, була мінімальною. Мама і дитина потребували термінової госпіталізації.

Батько сімї виявився у вкрай скрутному становищі. Він дуже хотів бути з дружиною і донькою, а й втратити роботу зараз не міг. І тоді, згораючи від страху, він пішов до начальника.

” Коли я пішов до директора і розповів йому про все, я був морально розбитий. Я спробував, гублячись у словах, пояснити, що у мене маленька донька, що вона в реанімації і дружині дуже потрібна моя допомога. Потім я почав говорити, що можу по три години на день використовувати ті 2,5 дня лікарняного, що мені надається, і приходити щодня на роботу пізніше. Закінчив тим, що мені ніяково просити про це, тому що я працюю перший місяць і ще ніяк не зарекомендував себе.

Директор уважно вислухав мене, а потім сказав: “Не питання”.

Він піднявся до відділу кадрів і попросив відкрити для мене лікарняний … на ЙОГО ІМ’Я! І побажав моєї дочки якнайшвидшого одужання. У підсумку я вийшов від боса з лікарняним листом на 2 тижні і безмежною повагою до цієї людини “.

Читайте також: Що варто знати про туристичне страхування, перш ніж рушити у відпустку

Вірить він в закон бумеранга чи ні, але нехай до цього чоловіка його добро повернеться в стократному розмірі разом зі званням “Директор Року”!

Джерело.

facebook