fbpx
життєві історії
Він жив з якоюсь жінкою і її трьома дітьми. Нашій доньці виповнилося 2 роки. Дивлячись на свою донечку, я забувала про всі проблеми. І тут несподівано мене запрошують на роботу за моєю спеціальністю. Я вирішила вийти, щоб не втратити кваліфікацію. Особисте життя не будувала: робота, дім, дитина. Допомагала батькам і вони мені допомагали. І ось колишній чоловік почав з’являтися все частіше в нашому житті

Він жив з якоюсь жінкою і її трьома дітьми. Нашій доньці виповнилося 2 роки. Дивлячись на свою донечку, я забувала про всі проблеми. І тут несподівано мене запрошують на роботу за моєю спеціальністю. Я вирішила вийти, щоб не втратити кваліфікацію. Особисте життя не будувала: робота, дім, дитина. Допомагала батькам і вони мені допомагали. І ось колишній чоловік почав з’являтися все частіше в нашому житті…

Мені 31 рік. Є дочка, їй 4 роки. Три роки тому розлучилася з чоловіком через його характер, тому що принижував, ображав мене. Я завжди думала, що він любив мене. Але він нічого не купував, не одягав нас з дитиною. Сама я готувати все вмію, люблю чистоту в будинку. Маю вищу освіту. Він старший за мене на 14 років! Коли народилася донечка, звичайно, в мене трохи зіпсувалася фігура, а чоловік говорив, що я така негарна…

Потім мені увірвався терпець, і я пішла до батьків. Пару місяців він умовляв, щоб я повернулася. Але я була сдуже ображена і не погоджувалася повернутися. Тоді він знайшов собі жінку з трьома дітьми, привів до себе додому і жив з ними. Мені не вистачало грошей, і я стала підробляти, прибирала в будинках, займалася побілкою. Так моя дитина непомітно підросла і я почала шукати роботу. Знайшла посаду  менеджера з продаж, бігала по магазинах, весь час на ногах, вимотувалася страшенно. Ночами плакала з розпачу через втому і через те, що чоловік так зрадив мене.

Нашій доньці виповнилося 2 роки. Дивлячись на свою донечку, я забувала про всі проблеми. І тут несподівано мене запрошують на роботу за моєю спеціальністю. Я вирішила вийти, щоб не втратити кваліфікацію. Особисте життя не будувала: робота, дім, дитина. Допомагала батькам і вони мені допомагали.

Колишній чоловік почав з’являтися все частіше в нашому житті. Як дитина підросла, він почав цікавитися нею. Приїжджав, завжди був добре одягнений. Розповідав, як він ходив в кіно, в яких місцях бував, як він відпочивав. Я зі свого боку завжди мовчала. Я вважала, що він нічого мені не винен і це його життя.

Потім почав приїжджати щотижня без дзвінка і без попередження. За цей час я відновила себе зовні, але всередині мене була та сама порожнеча. Я намагалася триматися, нічого нікому не показувала ні батькам, ні друзям. І якось він приїхав, а моя дочка назвала його татом… Він розтанув. Він почав намагатися все повернути. Просив пробачення. Просив, щоб я все забула. Також він зізнався, що не може з чужими дітьми жити, що він хоче жити з нами і зі своєю дитиною.

Думала довго, дала шанс на півроку, він просив вибачення, казав, що любить, що зробить все для сім’ї, для мене і для дочки. Я вирішила, що краще, якщо рідний батько буде поруч. Закрила очі на все і вирішила зійтися.

Він нас забрав і до нього переїхала сестра з дорослими дітьми. Зараз нашій дочці 3 роки. Живемо разом півроку. Сестра весь час втручається в наші відносини. Важко жити. Проблема моя в тому, що я мовчу і терплю все це. Я намагалася стати хоробрішою. Я навіть не вмію лаятися! Почалися приниження з боку чоловіка. Я його попросила, щоб він нас відпустив. У мене дуже спокійний характер.

Як правильно вчинити? Піти вдруге? Я зараз працюю, але у мене поки немає свого житла. Та я націлена придбати житло для себе і своєї дочки. Така поведінка чоловіка говорить про те, що він не любить мене. Адже я теж людина з почуттями і серцем. Як вчинити в такій ситуації? Переживаю, що якщо лишуся з ним, зовсім зневірюся у собі і більше вже не відновлюся, не стану ніколи щассливою…

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook