fbpx
життєві історії
Він зрозумів, що любить дружину тільки тоді, коли мало не втратив назавжди

Семен стояв на зупинці і чекав автобус. Зі сумом на душі, він штовхав алюмінієву банку, яку хтось кинув повз смітника. На зупинці в годину пік було незвично малолюдно. Єдиною людиною, який разом з Семеном знаходився на зупинці, був молодий хлопець, що розмовляє з кимось по телефону.

Мимоволі, Семен прислухався до розмови…

“Так, рідна. Добре, рідна. А будь тобі саме цукерок? Так, а піцу яку? Так, але вони ж тільки в тому гіпермаркеті, який на околиці… Добре, рідна, зрозумів “, – воркував хлопець в трубку.

Коли телефонна розмова була закінчена, Семен несподівано для себе висловився: “Не балуй ти її, зараз розбалуєш, потім на шию сяде”. Хлопець подивився на чоловіка довгим поглядом і нічого не сказав.

Поки Семен їхав в автобусі, то весь час згадував. Як познайомився з дружиною, як їм спочатку добре було разом. А коли пішли діти, то йому якось важко було повертатися додому. Їх гомін, плач, соплі дратували його.

Та й дружина, завжди зайнята домашніми клопотами, вже не викликала тих почуттів, що раніше. Семен почав грубити дружині, а потім і подружився з “зеленим змієм”. Щовечора він вештався по пивним, завалювався додому, сварив дружину.

Так тривало довгі роки. І лише сьогодні ця підслухана телефонна розмова чомусь зачепила його і розбудила щось, давно забуте в його душі.

Вдома на нього зустрічала дивна гнітюча тиша. Ні дітей, ні дружини не спостерігалося. На холодильнику висіла записка, написана старшим сином: “Батько, мамі раптово стало погано. Я на швидкій відправив її в лікарню, Юльку відвів до бабусі і поїхав до мами. Залишив тобі вечерю на столі. Розігрій її, хоч щось зроби сам”.

Лице Семена залила фарба сорому. Він жив в сім’ї, але не помічав свою сім’ю. А тепер його кохана, його рідна дружина у лікарні, а він мало не зібрався знову в шинок. Чоловік викликав таксі і поїхав до дружини.

Семен доклав колосальну кількість сил для відновлення дружини. Сам робив їй масаж, годував з ложечки, купував дорогі ліки. Йому вдалося поставити улюблену на ноги. Син і дочка йому в цьому активно допомагали.

Ніколи ще в своєму житті Семен так повноцінно не відчував це слово “сім’я”.

Через якийсь час, коли дружині стало набагато краще, Семен повернувся на роботу. У цей вечір він знову стояв на зупинці, як і в попередні дні. І знову з ним поруч стояв той давній хлопчина. Як завжди він безтурботно мав розмову по телефону.

Коли розмова була закінчена, Семен сказав хлопцеві: “Синку, я в минулий раз був не правий. Балуй свою дівчину, люби її, виконуй всі її бажання. І насолоджуйся кожним щасливим днем, поки дихає твоя кохана”.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page