fbpx
життєві історії
Віра провела решту дня в гардеробі, викидаючи речі, які, на її думку, підходили для старенької жінки. Наступного дня вона пішла за покупками, а коли повернулася, я не міг не закотити очі. Віра принесла багато яскравих речей. Це виглядало так, ніби дівчина-підліток вперше сама йде по магазинах. Не вірилося, що Віра проміняла зручні та елегантні речі на такий несмак. Вона бігала перед дзеркалом, приміряла все і виглядала задоволеною. Але коли я побачив, в чому вона буде виходити з дому і що деякі речі, ну геть не до її віку, я не стримався

Моя дружина погано переносить старіння. Вона намагається одягатися, як молода дівчина, і це лише питання часу, коли вона наважиться на пластику. Мені це не дуже подобається, я волів би мати вдома природну жінку, до якої звик.

Моїй дружині Вірі всього сорок дев’ять років. Вона була чарівна, як тільки ми познайомилися і залишається чарівною і незрівнянною на даний час. Всі чоловіки не зводили з неї очей. Я був щасливий, що вона така чарівна і – моя.

Але останнім часом вона лише моя, її впевненість у собі пропала…

Деякий час тому все було ідеально. Віра виглядала задоволеною, функціонувала як мати і дружина, і мала багато енергії. Але одного разу, і я точно пам’ятаю цей момент, я побачив її, яка та стояла перед дзеркалом і дивилася на себе.

Я просто постояв там деякий час, насолоджуючись видом. Коли Віра побачила, що я спостерігаю, вона побігла до спальні.

“Вірочко, щось не так?” – здивовано запитав я. Вона мені не відповіла, тому я пішов за нею. Вона лежала на ліжку, загорнувшись у ковдру, і плакала.

Я сів поруч і почав розпитувати, що ж таке сталося. Іншим разом вона б відповідала мені як є, але не цього разу. Тому я сидів біля неї і чекав, поки вона розповість мені, що відбувається.

Я сидів там, можливо, пів години, перш ніж нарешті з-під ковдри долинуло щось інше, крім скиглення.

– Я вже не молода і не приваблива, – тихо сказала Віра.

– Що ти таке собі надумала? Ти була і залишаєшся чарівною!, – сказав я їй, але це мало допомогло.

Навіть після того, як вона вилізла з-під ковдри, її настрій, здається, не змінився. Вона хотіла переодягнутися і тоді вперше в житті прогнала мене піти зі спальні…

Вона виглядала такою сумною, що я, мабуть, не допоміг би їй словами. Тож я тихо сидів у вітальні й удавав, що читаю книжку. Але це не спрацювало. Мені довелося подумати про те, що я щойно пережив.

У той момент я навіть не підозрював, що це не останній сюрприз, який я отримаю. Віра провела решту дня в гардеробі, викидаючи речі, які, на її думку, підходили для старенької жінки. Залишилося небагато.

Наступного дня вона пішла за покупками, а коли повернулася, я не міг не закотити очі. Вона принесла багато яскравих речей. Це виглядало так, ніби дівчина-підліток вперше сама йде по магазинах.

Не вірилося, що Віра проміняла зручні та елегантні речі на такий несмак. Вона бігала перед дзеркалом, приміряла все і виглядала задоволеною. Але коли я побачив, в чому вона буде виходити з дому і що деякі речі, ну геть не до її віку, я здивувався.

Мені прикро, що Віра погано переносить старіння і замість того, щоб змиритися з нею, вирішила боротися таким чином.

Це не та жінка, яку я знав більшу частину свого життя. Сподіваюся, вона скоро “одужає”, тому що від цих кричущих лахміттів єдиний шлях – до пластики і молодика на стороні.

Я б не хотів втратити жінку, яка мені подобається такою, яка вона є…

Що мені робити? Як допомогти Вірочці? В когось з вас була схожа ситуація?

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page