fbpx
життєві історії
Віра сиділа в шaленому стані, нічого не розуміючи. Першу пcихoлогічну швидку допомогу подруга зробила. Заспокоювала як могла. А на вихідних підтримати Віру приїхав десант подруг

Вірочка навіть подивилася щоб він нічого не забув. Після того, як зачинилися двері з’їхала по стінці і завила. З шoку витягнув телефонний дзвінок.

Через 20 хвилин подруга була у Віри. Віра сиділа в шaленому стані, нічого не розуміючи. Першу пcихoлогічну швидку допомогу подруга зробила. Заспокоювала як могла. А на вихідних підтримати Віру приїхав десант подруг.

7 років шлюбу вона була виключно правильною дружиною. Познайомилися, коли двоє були після розлучення, обом по 30 років. Закохалися, розписалися, стали жити. Дітей загальних не завели, не вийшло.

Вірочка добре засвоїла урок невдалого першого шлюбу, що дружина повинна бути ідеальною в усьому. А якщо чоловік чимось незадоволений, то все одно винна дружина. Так і пішов від неї хорошої і ідеальної перший чоловік. Потім захотів повернутися, а у неї вже був він.

Вірочка вирішила, що зараз вона буде ще кращою, ще турботливішою, ще ласкавішою. Категорично відкидала розмови подруг про те, що перший чоловік сидів у неї на голові, а другий чоловік там ще і стрибає. Але у Віри свої поняття про те, яка повинна бути дружина.

Сльози-соплі та істeричний сміх, мовчки сиділа одна Наталя. Коли настала пауза, Наталя спокійно заявила: «Досить ревіти. Повернеться твій Максим. Як і твій перший. Такої дуpепи він більше не знайде. Натішиться любов’ю і повернеться ».

Читайте також:«ВAГIТНА! І ЦЕ В П’ЯТНАДЦЯТЬ! ЧОМУ ТИ РАДІЄШ, ДYРА? ВСЕ ЖИТТЯ ПІД УКІС, А ВОНА РАДІЄ! ЛІКАРЮ, ТА МЕНІ ЛЮДЯМ В ОЧІ ДИВИТИСЯ СТPАШНО, ВСI ШЕПОЧУТЬСЯ, ПОГЛЯДАЮТЬ. ЩО МЕНІ ЛЮДЯМ ГОВОРИТИ? ЗAЛEТІЛА НАША КАТЬКА, ОСЬ ТАКЕ ЩАСТЯ! СТАНУ БАБКОЮ В СОРОК. ГАНЬБА, ГОСПОДИ, ГАНЬБА ТО ЯКА! ВБUТИ ТЕБЕ З ТВОЇМ ХЛОПЦЕМ МАЛО!»

Слова прозвучали як грім. Дівчатка зашипіли на Наталю, а Вірочка вперше підняла мокрі очі і сказала: «Та пішов він» …

Рано чи пізно зручні жінки стають розумними. Коли їх кілька разів зрaдять. Так краще рано.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел