fbpx
життєві історії
– Вітчим виховував мене 20 років, а я не змогла назвати його татом і не назвала. Шкодую.

Коли ти маленький, не розумієш багатьох речей. Я не розуміла в свої сім років, чому нас кинув тато? Джерело

Тато для мене був кращою людиною на землі. Ми постійно з ним грали, проводили час – я дуже його любила. В один день все змінилося, він зібрав речі і поцілував мене в маківку вийшов з квартири.

Більше він не з’являвся на порозі нашого дому. Мама пояснювала, що просто так буває. Що розлюбили один одного. А я злилася на неї! Пізніше, вже, будучи дорослою, я знала, що у тата була коханка, яка завагітніла від нього.

До неї він і пішов. Бачитися вона заборонила нам, а він і сперечатися не став. Мама отримувала аліменти, працювала. Не можу сказати, що ми голодували – нам вистачало грошей.

А ось уваги мені не вистачало – мама вічно на роботі, а ввечері прибирання, готування, прасування – не до мене. Коли мені було 10 років, то мама вийшла заміж за дядька Вітю. Я ненавиділа вітчима !!!

Я вважала, що мама спеціально вигнала тата, щоб привести в будинок іншого. І хоча минуло три роки з того часу, все одно вважала, що вона спеціально все. Вітчим до мене ставився добре, незважаючи на мої викрутаси.

Балував мене, але я все згадувала тата. А тато не дзвонив і не бачився зі мною. Будучи вже підлітком, я вирішила знайти батька. Я вбила в свою голову, що мама просто його не пускає до нас. Батька я знайшла, працював він в тій же автомайстерні, що і в той час, коли жив з нами.

Роботу на відміну від сім’ї він міняти не хотів. Пам’ятаю, як прийшла до нього – дізнався він мене не відразу. Коли дізнався, то я зрозуміла, що не буде тієї зустрічі, що я собі нафантазувала. Не кинувся мене обнімати батько.

Він взагалі виглядав чужим і відстороненим. Від нього сильно пахло перегаром, і як зрозуміла навіть в той момент, він був напідпитку. Я все таки кинулася йому на шию, і почала кричати як я скучила.

Він відсторонив мене і сказав: «Іди».

Читайте також: Дивовижна сила спідниці: чому так важливо носити спідниці і сукні

-Тат, так мама не дізнається. Не бійся!

-Я сказав іди звідси! Зараз дружина моя прийде! Мені не потрібні неприємності ще через тебе.

-Ну тато!

-Пішла геть!!! Ви мені не потрібні. Скажи своїй матері, щоб не посилала тебе більше до мене.

Додому я прибігла в сльозах, не втрималася і розповіла вітчиму. Пам’ятаю. Як він обійняв мене і сказав: «Десь вибуло, десь прибуло. Да так буває. Ну я ж тебе люблю … .не плач … може Мороженко настрій підніме? ».

Коли мама прийшла додому, то вперше побачила, як ми з вітчимом дивилися фільм, хохотлі і об’їдалися морозивом. Поїздка до мого батька стала нашим секретом. Коли я закінчила школу, то стала надходити в інститут, але на безкоштовне так і не змогла вчинити.

Пам’ятаю той відчай, який у мене було на душі. Сиділа ввечері за столом та мовчки колупала вечерю.

-Чого сумна така? – запитав вітчим.

-Дяд Віть, ну ти ж знаєш. Тепер через рік тільки знову пробувати.

Він встав з-за столу і вийшов, повернувся зі стопкою грошей. Виявилося з першого дня нашого спільного життя, він відкладав гроші дочки на інститут. А дочка для нього була я.

Пам’ятаю як ридала, потім верещала від щастя. Поки я вчилася в інституті – мама відійшла від нас. Але з вітчимом ми не перестали спілкуватися, коли я вийшла заміж і у мене народився син, то він часто приїжджав поняньчитися, а нас відправляв з чоловіком провести час удвох.

Незабаром вітчима теж не стало. Пам’ятаю, який це був удар для мене. Він виховував і дбав про мене 20 років. Я рідному батька була не потрібна, а вітчим робив все для мене і мами.

Найбільше шкодую, що для мене він був дядько Вітя, так хотіла його татом назвати і не назвала. Шкодую.

You cannot copy content of this page