fbpx
життєві історії
Вітя прекрасно знає, як я хочу постати перед рідними у весільній сукні, але нічого для цього не робить. – Ми не можемо собі дозволити відгуляти навіть скромне весілля, поживаючи на орендованій квартирі. Треба спершу свою купити, а потім про таке думати!, – вже три роки говорить мені благовірний. Звісно, мені також в цих умовах не комфортно, але я хоча б стараюсь щось робити, а чоловік тільки те й робить, що в танчики грає

Вітя прекрасно знає, як я хочу постати перед рідними у весільній сукні, але нічого для цього не робить. – Ми не можемо собі дозволити відгуляти навіть скромне весілля, поживаючи на орендованій квартирі. Треба спершу свою купити, а потім про таке думати!, – вже три роки говорить мені благовірний. Звісно, мені також в цих умовах не комфортно, але я хоча б стараюсь щось робити, а чоловік тільки те й робить, що в танчики грає.

***

Ми 7 років зустрічаємося з Віктором і з них 4 роки живемо разом. Сьогодні відбулася дивна суперечка, можна сказати побутова, а вилізли всі проблеми.

Все, накипіло. “Немає можливості відгуляти весілля, ми ж на орендованій квартирі живемо. Треба думати про свою” – одну і ту ж відповідь чую вже 3 роки поспіль.

По – друге, за все своє життя Віктор ні копійки не відклав ні на квартиру, ні на весілля, про яке я так мрію. Бере кредити на ігрові приставки, витрачає на онлайн-ігри різні дорогущі. Навіть якщо це його хобі, чи не забагато?

Буквально тиждень тому вирішила, що буду сама збирати на весілля. Тим більше моя зарплата на даний момент дозволяє.

Я не з тих кому потрібне весілля за мільйон, з купою гостей і так далі. Вважаю, що в 21 столітті, можна просто розписатися і взяти шлюб в церкві, а на накопичені гроші виїхати, відпочивати в жаркі країни.

Після чергових його нервів, я зібрала речі. Мені є куди піти. Його реакція “чудова”. Він подивився, що я роблю і сів у крісло грати в онлайн ігри.

Звичайно, в такій ситуації винна я. Багато що дозволила і Віктор вважає, що поводитись зі мною так нормально. Раз сама не хотіла спочатку виходити заміж, то і жити з ним не треба було.

Продовжувати відносини безглуздо. Все одно пропозиції він ніколи вже не зробить. Так, комусь і без штампа добре, а мене не влаштовує. Відповідно нам не по дорозі.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page