fbpx
Суспільство
Власниця салону краси помстилася колишній робітниці

У Черкасах жінку заманили в ліс і вибрили півголови. Двоє нападників зроблене сфотографували на телефон. Постраждала підозрює власницю салону краси, в якому працювала.

“Працювала в новому салоні на вулиці Пушкіна перукарем. Треба було поїхати в інше місто, тож я вирішила звільнитися. Із салону почали звільнятися працівники через зневажливе та зверхнє ставлення. Коли пішла моя напарниця, власниця погрожувала помститися – завести в ліс та обстригти. У неї вже були плани зробити таке комусь, а вийшло так, що дісталося мені. По телефону вона так і сказала, що це мені так не минеться”, – розповідає жінка. Ім’я не вказують.

Читайте також: ФАНАТИ В СЛЬОЗАХ: ЛОЛІТА ВРАЗИЛА СВОЇМ ЗІЗНАННЯМ

Через тиждень після звільнення, 2 березня черкащанці подзвонила ніби клієнтка з проханням пофарбувати волосся. Насправді для дівчини приготували пастку.

“Зателефонувала жінка і дуже просила пофарбувати волосся вдома, в мікрорайоні Дахнівка. Підозр не викликало, бо раніше їздила до своїх клієнтів у цей район. Приїхала туди на таксі. Мене зустріла жінка і розрахувалася з водієм. Ми пішли начебто у бік її дому. По дорозі вона не замовкала, заговорювала зуби. Потім ззаду підбіг чоловік, ударив мене по голові, потім почав бити електрошокером. Вони вдвох відволокли мене в ліс і обстригли півголови. Сфотографували все це на телефон, як доказ про зроблену роботу, і втекли. Я побігла до найближчої хати, де попросила викликати поліцію”, – каже потерпіла.

У поліції за фактом відкрили кримінальне провадження за статтею про хуліганство. Випадок розслідують правоохоронці.

Джерело.

facebook