fbpx
гороскоп
Володарі цих  знаків Зодіаку схильні нав’язувати жінкам власну волю. Вони не хочуть чути їхню думку. Вони люблять домінувати і прагнуть до цього будь-якою ціною

Володарі цих  знаків Зодіаку схильні нав’язувати жінкам власну волю. Вони не хочуть чути їхню думку. Вони люблять домінувати і прагнуть до цього будь-якою ціною.

Чоловіки під цими знаками зодіаку хочуть вирішувати все самі.

Астрологи стверджують, що чоловіки знаків Зодіаку, пов’язаних зі стихією Вогню, не можуть не контролювати свою партнерку. Вони кажуть їй, що думати та відчувати на кожному кроці. Вони навіть не збираються враховувати її погляди.

Також трапляється, що вони ігнорують її потреби і самі вирішують, як до неї ставитись.

Чоловіки під цими знаками зодіаку не дають партнерці вимовити слово.

Стрілець

Стрілець в душі невиправний романтик. Тому він робить усе можливе, щоб приховати це. З цією метою він буває різким до жінки, яку любить.

Він хоче показати їй, що він вирішує все сам і не поступиться своєю незалежністю. Але він очікує, що вона підкориться йому.

Лев

Зодіакальний Лев хоче, щоб до нього ставилися як до короля. Він злиться, коли жінка його ігнорує. Він не дозволяє їй проявляти зайву самостійність і вирішує все за неї.

Його легко вивести з рівноваги – просто скажіть, що він не має права так поводитися. На його думку, все навпаки. Він повинен керувати відносинами.

Овен

Чоловік – Овен отримує задоволення від того, що жінка виконує його накази. Тому він часто ставить під загрозу романтичні стосунки і поводиться агрeсивно – може підвищувати тон або ж енергійно жестикулювати.

Він знає, що перебільшує. Але він ніколи не вибачиться за те, як він вчинив.

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page