fbpx
Суспільство
Володимир Зеленський виконав мрію хлопчика з ДЦП: зворушливі фото

Проект “Здійсни мрію” допоміг 14-річному Роману Савченко з важкою формою ДЦП виконати заповітне бажання і зустрітися з кумиром Володимиром Зеленським та Студією “Квартал 95”.

Рома живе в місті Біла Церква разом з мамою та молодшою сестричкою і дідусем.

Він пересуваються на інвалідному кріслі, не може говорити, але дуже кмітливий хлопчина, все розуміє, грає з сестричкою, пише на комп’ютерній клавіатурі, любить грати в “Монополію” і займається грою з м’ячем – бочче.

“Мій син сильний, мужній, і, не дивлячись на те, що багато чого в житті не може виконати фізично, він все одно не втрачає свій оптимізм”, – говорить його мама Ірина.

Хлопчик відвідує звичайну школу – Інклюзивний клас. У нього хороші успіхи в математиці, Рома проходить спеціальний курс навчання. Будинки хлопець знаходить розраду і радість в телевізорі і обожнює програми “Вечірній квартал” і “Ліга сміху”, фільми за участю Володимира Зеленського. Він завжди поспішає до телевізора і щиро сміється над жартами талановитих коміків.

І ось момент настав – 15 березня разом з мамою Рома побував на концерті Студії “Квартал 95” і особисто потиснув руку кумирам – Володимиру Зеленському та команді.

Хвилини спілкування із зіркою, великим другом з екрану назавжди залишаться в серці хлопчика, а на згадку про те, що трапилося, у Роми тепер є постер про цей чарівний миті з автографом Володі і спеціальний подарунок – нова версія улюбленої гри “Монополія”.

“Рома, ти великий розумник. Ти на своєму прикладі довів, що мрії дійсно збуваються, не зупиняйся на цьому – мріяти! Все в твоїх руках”, – побажала Олена Кравець від імені всієї групи.

“Я ще ніколи не бачила, щоб син плакав від щастя, спасибі вам велике”, – подякувала хлопців мама Роми.

“Ще вчора це було заповітною мрією Романа, а сьогодні ця мрія перетворилася в реальність. У цей вечір він повірив, що мрії збуваються, а ми знову переконалися, що силу добра не зупинити!”, – Коментує куратор проекту Лідія Таран.

Читайте також: «Тут взагалі п… дець»: боєць АТО показав відео з відбитих позицій на Донбасі (відео)

Джерело.

facebook