fbpx
життєві історії
Володя виконував кожну забаганку Марічки, а вона, в свою чергу, раділа, що чоловік їй дістався розумний – вміє будь де копійку заробити. Того тижня до них в гості зібралася теща Володі. Дочка, щоб догодити мамі, вирішила скупити пів магазину, а щоб поїздка запам’яталася, попросила чоловіка, щоб той придбав квитки в театр. Тут то і виплила вся правда про “багатого і розумного”. Тепер невідому, кому з них пощастило

Володя виконував кожну забаганку Марічки, а вона, в свою чергу, раділа, що чоловік їй дістався розумний – вміє будь де копійку заробити. Того тижня до них в гості зібралася теща Володі. Дочка, щоб догодити мамі, вирішила скупити пів магазину, а щоб поїздка запам’яталася, попросила чоловіка, щоб той придбав квитки в театр. Тут то і виплила вся правда про “багатого і розумного”. Тепер невідому, кому з них пощастило.

***

У сім’ї накопичилося боргів по саме не хочу. Це виявилося не зовсім відразу.

Все було добре. Чоловік платив по рахунках, дружина сиділа з дітьми. У Володі хороша зарплата з відсотками. І Марічкам якось не переймалась – вона просто просила грошей коли їй було потрібно і чоловік беззаперечно перекидав на рахунок.

Дві тисячі на чоботи? Добре. І на куртку три? Гаразд.

Але тут їй знадобилося трохи більше. Задумала ходити на йогу. А чому б і ні? Вона ж повинна була якось знімати стрес після виховання дітей. Вона попросила Володю, і помітила, що чоловік якось не відразу погодився, але не звернула на це увагу.

Якщо треба, – сказав він.

Потім були вихідні, заповнення холодильника. Марічка задумала робити закрутки на зиму, лечо, огірочки, помідорчики. Потім пес щось з’їв на прогулянці і довелося везти в ветклініку. І кругом гроші, гроші. Володя мовчки платив.

І за садок потрібно було. І за школу старшої дочки. А тут ще мама приїхала, і дружина попросила взяти їм квитки в театр.

Навіть не знаю, – засумнівався Володя. – Їх потрібно заздалегідь замовляти.

Ну, будь ласка, – заспівала Марічка. – Ти ж все можеш.

І правда, квитки чоловік дістав. Та й з місцями не прогадав. Хороші місця на балконі. Мама була задоволена.

І тут чергова оплата по іпотеці. І Володя якось довго не починав розмову. Дочекався поки діти вляжуться, підсів до дружини:

Вибач, зараз я, звичайно, плачу, але на наступний місяць навряд чи нашкрябаю.

– Тобто? – не зрозуміла дружина.

Виявилося, що Володю звільнили вже три місяці тому, роботу він знайти не може, тому що пішов з колишньої зі скандалом, і всі запити дружини він вирішував за допомогою кредитки, і навіть не однієї. Але потім фінансова подушка теж спустошилася, і вирішити всі питання одному було складно.

Мені соромно було говорити, – пояснював він. – Завжди були гроші, а тепер…

– Іди кур’єром або вантажником. Я не знаю. Що роблять чоловіки, коли немає грошей?

Володя не знав відповіді. Довелося дружині виходити на роботу. Знайшла дві віддалені роботи, чоловік сидить з дітьми.

Розлучатися вона не думає, любить чоловіка. Діти теж в ньому душі не чують.

А що б ви робили в такій ситуації. Хіба справжній чоловік так може вчинити?

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page