fbpx

Володя залишив нас з дочкою і пішов жити до 25 літньої дівчини, а йому, на хвилиночку, п’ятдесят вже минуло. Каміла моя не спішила знайомитися з “мачухою”, але татові таки вдалось підкупити дочку останнім iPhone, і вона стала їх частим гостем. Одного дня вона повернулася в піднесеному настрої. Я приготувала чай і стала потихеньку все з неї “витягувати”. Сказати, що я здивована, нічого не сказати

Володя залишив нас з дочкою і пішов жити до 25 літньої дівчини, а йому, на хвилиночку, п’ятдесят вже минуло. Каміла моя не спішила знайомитися з “мачухою”, але татові таки вдалось підкупити дочку останнім iPhone, і вона стала їх частим гостем. Одного дня вона повернулася в піднесеному настрої. Я приготувала чай і стала потихеньку все з неї “витягувати”. Сказати, що я здивована, нічого не сказати.

Я думала, що в очах моєї доньки Каміли, якій місяць тому виповнилося п’ятнадцять років, я чудова мама, до якої вона прийде коли завгодно і з чим завгодно. Однак нова дружина мого колишнього чоловіка все мені зіпсувала.

Річ у тім, що ця Олена, якій вроді лише двадцять п’ять років, а моєму чоловіку, на хвилиночку, вже п’ятдесят минуло, настільки влилась в довіру моїй дочці, що це вже явний перебір з її боку. Такі стосунки насправді мають бути у мене з дочкою, а не з зовсім чужою їй людиною.

Якщо чесно, то я рада, що ми з Володею розлучилися. Мій колишній чоловік був вимогливим у всіх сенсах і я “осідала” у відносинах. Що стосується нашої квартири, то все мало бути так гарно і чисто, як в американських фільмах.

Мій чоловік ніколи не переймався тим, що у мене є інші захоплення, крім повзання по дому з ганчіркою та полірування дзеркала у ванній.

В нас не мала права оселитися жодна пилинка. Але це ще не все. Нам доводилося продовжувати виходити в суспільство і прикидатися тими, ким ми насправді не є. Володя завжди найбільше прагнув визнання та надмірного захоплення. Але не в цьому я знайшла своє щастя. Я завжди була дуже сімейною і хотіла простого жіночого щастя.

Коли народилася наша дочка Каміла, я зосередилася на ній. Саме вона знову робила мене щасливою на роки. У них ніколи з татом не було теплих стосунків. Так, він їй все купував і перед всіма хвалився, яка в нього дочка красуня. Але про те, що він пограє з нею чи поведе її кудись, не могло бути й мови. У нього був свій власний світ, і ми не належали до нього. Так я навчилася жити і кілька років думала, що цього достатньо.

Володя сам розірвав наш шлюб, знайшовши молодшу дівчину два роки тому. Олена точно відповідає його уявленням про жінку. Вона любить спілкуватися, похизуватися і сміятися над жартами, які навіть не розуміє. Після розлучення я відчула полегшення і сподівалася, що знайду щастя з кимось іншим.

З самого початку Каміла зовсім не хотіла бути з батьком. Їй навіть не було цікаво познайомитися з Оленою. І зізнаюся, що мені це сподобалось. Навіщо їй дружити з тою, хто забрав у неї батька? Через рік, коли Володя згадав про дочку і почав обдаровувати Камілу останніми iPhone, чи іншими дорогими речами, вона почала ходити до нього в гості. Вона непомітно почала мені розказувати різне про Олену.

– Мамо, вона не така вже й погана, — якось заговорила Каміла. Іншим разом вона розповідала про те, як вони разом ходили в кіно або до салону краси.

Раптом усюди було багато Олени. Каміла насичено розповідала про те, як ця Олена розуміється на музиці, косметиці, і навіть дає поради, як зустрічатися з хлопцями.

– Чому б тобі не спілкуватися на ці теми зі мною? Я б тобі також все найкраще порекомендувала, – ревниво відповіла я.

– Мамо, Олена молодша, вона трохи більше розуміється в цих речах, — відмахнулася вона від мене. І так вони двоє стали друзями. Хоча їх розділяє десять років, здається, це не проблема.

Іноді мені здається, що я більше не важлива для своєї доньки. Усіма своїми почуттями вона ділиться переважно з Оленою. Вона навіть знала про перший поцілунок Каміли раніше за мене. Моя дочка сказала мені це випадково. Лише згодом з’ясувалося, що вона з нею вже давно це питання обговорила… Але, судячи з усього, змінився і мій колишній чоловік. Він більше не жадає визнання, а проводить час з сім’єю.

Бере дівчат у поїздки та на відпочинок. Тепер вони з Оленою навіть планують спільну дитину. Каміла в захваті від цього і вже з нетерпінням чекає можливості їм допомогти. Як мені все це пережити, я не знаю. Зрештою, виглядає так, що я погана і та, що нічого не розуміє. Нова дамочка мого чоловіка має кращі стосунки з моєю дочкою, ніж я.

І я питаю, де я оступилася і коли?

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page