fbpx

Волосся вдома вона фарбує сама, купуючи в магазині далеко не найдорожчу та якісну фарбу. Для мене така ситуація неприйнятна та принизлива. Я не розумію, як можна перед кимось звітувати за свої витрати, навіть якщо це у шлюбі. Я не знаю, що таке витрати на квартиру, техніку, машину – все оплачує чоловік. Продукти також завжди оплачує він, якщо ми разом йдемо в магазин

Я не знаю, скільки заробляє мій чоловік, а він не знає, скільки заробляю я. Звичайно, приблизно ми здогадуємося, але виду не подаємо.

У нас роздільний бюджет, це зручно та нормально для двох дорослих самодостатніх людей, які вирішили бути разом.

Я не розумію, як можна перед кимось звітувати за свої витрати, навіть якщо це у шлюбі. Якщо це зароблені тобою гроші, то й витрачати їх можна на власний розсуд.

Наприклад, я знаю одну сім’ю, де дружина заробляє більше за чоловіка. Незважаючи на це, він забирає всю її зарплату, бо відповідає за бюджет.

Видає він їй гроші суто на найнеобхідніше, ні про які кафе з подружками, салони краси не може бути й мови.

Волосся вдома вона фарбує сама, купуючи в магазині далеко не найдорожчу та якісну фарбу. Для мене така ситуація неприйнятна та принизлива.

Незважаючи на окремі бюджети, я не знаю, що таке витрати на квартиру, техніку, машину – все оплачує чоловік. Продукти також завжди оплачує він, якщо ми разом йдемо в магазин.

М’ясо котам теж купує чоловік, бо по м’ясо треба йти на ринок, а я це діло не люблю.

У нього залізний принцип, якщо ми йдемо по магазинах разом, по що завгодно: продукти, одяг, косметику – завжди платить він.

Звичайно, якщо я заходжу до магазину сама після роботи, то роблю покупки на свої гроші.

Звичайно, на такі великі покупки, як квартира або машина, ми скидаємося. Це нормально, тому що це велика спільна справа і наодинці такі речі складніше купити, ніж разом.

За відпочинок частіше платить чоловік, але буває, що хочу зробити сюрприз і купую путівку кудись я.

Я не можу сказати, що сиджу на шиї у чоловіка, я досить пристойно заробляю сама. Але з моїм чоловіком я почуваюся впевнено, розумію, що на нього можна покластися і вже точно з ним не пропадеш.

Особливо це важливо зараз, в наш такий непростий час. Скоріше б все владналося і ми зажили в нашій Україні, як раніше – мирно і щасливо.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джелел, Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page