fbpx
життєві історії
Вона була впевнена, що недугу на неї наслали ми з матір’ю. Таким чоловіка я ще не бачила ніколи! Він дійсно був упевнений, що я володію магічними здібностями і хочу заподіяти зло його матері. Запропонував розійтися – здоров’я матері йому дорожче!

З чоловіком Валерієм ми прожили разом шість років. У нас двоє синів – трирічний Тимоша і п’ятирічний Женя.

Хлопчаки – головне наше багатство. Був у нас в житті важкий період, коли ми роз’їхалися і навіть збиралися розлучитися. Зруйнувати наш шлюб намагалася моя свекруха Ніна Андріївна, якій сусідські бабки нашептали, що ніби я – чаклунка.

Зараз мені 35 років, і про минуле я згадую з гумором. Сама в потойбічні сили не вірю і навіть не підозрювала, що мати мого чоловіка, освічена жінка, серйозно може вважати, що я володію паранормальними здібностями і хочу звести її зі світу…

З Валерієм я познайомилася, коли мені було 25 років. Всі подруги вже давно вийшли заміж, дехто навіть по другому разу. А я засиділася в дівках – все про принца мріяла, а траплялися одні селюки. З такими я розлучалася швидко і без жалю. Валера здався мені особливим. Наше знайомство відбулося на концерті. Був травень 2009 року. Чудові мелодії запаморочили голову. Сусід – приємний хлопець – виявився непоганим співрозмовником. Потім він запропонував провести мене додому.

Наступного дня запросив на виставку, а потім в драмтеатр. Що й казати, я була зачарована новим кавалером.

І моїй мамі Валентині Іванівні він дуже сподобався. Тата не стало, і мама мріяла, щоб я скоріше зустріла свою долю. Перевіряли почуття ми близько року. І ось настав день знайомства з батьками Валери. Я спекла свій улюблений пісочний торт і вирушила в гості. Прийняли мене привітно. Після чаювання стали розпитувати про сім’ю і захоплення. Зустріч начебто пройшла добре, але неприємний осад залишився.

Ніна Андріївна розмовляла зі мною поблажливо. Дізнавшись, що я закінчила лише училище і працюю бібліотекарем, скривилася. Її син – випускник престижного вузу! У словах його матері промайнуло, що ми з Валерою не пара. Я навіть хотіла розлучитися з нареченим. Але скоро дізналася, що у нас буде дитина.

Весілля зіграли 19 вересня 2009 року. Було багато народу, грошей подарували стільки, що ми змогли купити однокімнатну квартиру. Якось, прибираючи в квартирі, під матрацом ліжка я знайшла якісь пір’ячко і хрестик. Вирішила, що це сміття, і викинула все в відро. Потім з’ясувалося, що це свекруха замовила обереги для свого сина, і зберігатися вони повинні неодмінно під матрацом.

Перші місяці спільного життя у нас були важкими. Ніна Андріївна постійно повчала мене, робила зауваження, приходила до нас через день. Через це траплялися скандали. Примирила нас моя вагітність.

Пологи, на щастя, пройшли легко. Малюк з’явився на світ 14 січня 2010 року. На п’ятий день мене з Женею виписали додому. Наш турботливий тато завалив мене квітами, а кімнату – повітряними кулями. Спочатку чоловік рвався допомагати мені в усьому, але я його жаліла, сама вставала вночі до малюка, щоб Валера зміг виспатися. Адже працював тепер тільки він.

Бюджет сім’ї був невеликий, я намагалася купувати продукти дешевше, а чоловікові це не дуже подобалося. Поступово Валера став віддалятися. Після роботи вже не рвався додому, а ходив до мами, щоб там повечеряти, відпочити. До онука батьки чоловіка ставилися добре. Але на сімейному святі я якось почула розмову Ніни Андріївни з хресною Валери. Та скаржилася, що на її сина ніби хто приворот зробив – так він нібито тягнеться до дружини…

Непомітно пролетіло два роки, і я зрозуміла, що знову завагітніла. Ось тут-то і стали відбуватися в нашій родині неприємні зміни. Валерій частіше затримувався у батьків, приходив додому злий і мовчазний. Я намагалася його розговорити. Свекруха в гості мене не кликала, а сама набиватися я не хотіла, мучилася в здогадах: що ж відбувається? У ніч на 13 вересня 2012 року в мене почалися перейми, і я опинилася в пологовому будинку. А вранці вже всі вітали Валеру з народженням другого сина Тимка.

І знову відносини в родині на кшталт налагодилися, але я відчувала якийсь холодок. Коли молодшому синові виповнилося півроку, Валера зважився висловити мені все, що у нього накопичилося.

Виявилося, що свекруха постійно налаштовувала його проти мене. Він до останнього тримався. Але зламався, коли Ніна Андріївна повідомила про свою страшну хворобу. Вона була впевнена, що недугу на неї наслали ми з матір’ю. Таким чоловіка я ще не бачила ніколи! Він дійсно був упевнений, що я володію магічними здібностями і хочу заподіяти зло його матері. Запропонував розійтися – здоров’я матері йому дорожче!

Я як не старалася, не змогла його переконати, він пішов жити до батьків. У вихідні приходив відвідувати дітей. Болісні відносини тягнулися два роки. Потім я сама запропонувала розлучитися – втомилася від дурості свекрухи.

Зібрала дітей і поїхала до мами. Вона допомагала сидіти з синами, а я вийшла на роботу. Валера справно приносив гроші на їжу і одяг синам. Ходив з ними гуляти по вихідним.

Мама моя після того, що сталося, змінила своє ставлення до зятя. Вона злилася, що Валера не захистив її дочку перед матір’ю. І радила мені порвати з ним всіляке спілкування. Я хотіла так зробити. Але раптом стала помічати, що Валера часто приходить з запахом перегару. І очі в нього такі нещасні…

Якось він поскаржився, що мати продовжує бігати по бабках, витрачає на візити до них величезні гроші, а поліпшень особливих немає. Валера признався, що до мене у нього була дівчина Настя. Так і її Ніна Андріївна не злюбила… Після довгої розлуки Валера став нудьгувати по родині. Я теж вже була готова пробачити легковірного чоловіка. На щастя, розлучення ми ще не встигли оформити. Почали зустрічатися потайки від усіх. Але шила в мішку не сховаєш. Моя мама швидко про все здогадалася. Вона вирішила нам допомогти.

Поговорила з Ніною Андріївною по душам, просила не псувати життя молодим. Та начебто прислухалась.

Валера знайшов в собі сили сказати матері, що вона все придумала про порчу. Він заявив, що розлучення не буде. Ніна Андріївна пообурюватися трохи, але змирилася. Після того, як ми з Валерою знову стали жити разом, його мати як підмінили. Вона перестала бачити в усіх чаклунок і відьом, сходила в лікарню і з’ясувала, що абсолютно здорова. Тепер вона весь вільний час проводить з онуками.

Олена М.

Фото – ілюстративне, з відкритих джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!