Вона мені телефонує раз на місяць стандартно. Говорить: «У нас діти, я його люблю, залиште нашу родину у спокої!» Але я не беру чужого, я хочу забрати своє. До того ж, вона його не цінує, як належить, а він просто золотий! Голубонько, я була такою ж. А твій Сашко – не чоловік, а мрія. Всі ці «бумеранги», «на чужому нещасті…» – маячня. Родина, яку можливо зруйнувати – варта того!
Я вже була заміжня, є синочок. З чоловіком розлучилися через те, що він не хотів працювати, жив за рахунок своїх батьків. Ну а потім я дізналася про його зраду.
Це була остання крапля. Навіщо мені такий мужчина, якого і мужиком не назвеш?
Ми розлучилися, він переїхав до своїх батьків, я залишилася з малим у своїй квартирі, а колишній чоловік мені копійчані аліменти платить на сина.
В мене хороша робота, друзі, підтримують рідні. Я не шукала відносин, або тільки бути не самою.
Але через три роки після розлучення зі мною сталося справжнє кохання.
Сашко – не чоловік, а мрія. Ми разом вже два роки. Він добрий, у нього чудове почуття гумору, він все зробить, аби заробити стільки, щоб вистачало і його родині і мені допомогти. Разом з Олександром ми вже два рази разом літали відпочивати. Не знаю, що він плете дружині, я в це не вникаю і не цікавлюся. Головне, що він знаходить таку можливість, а, значить, я йому потрібна.
Він не кохає дружину, але дуже прив’язаний до двох дітей. Я не наполягаю, щоб він розлучався, я все розумію і готова чекати. Звісно, не все життя, а тільки доти, поки трохи підростуть його діти. А моєму синові Олександр вже став справжнім другом.
Місто, де живу я, не далеко від райцентру, де мешкає Олександр. Це трохи все ускладнює. Десь з півроку тому дружина Саші роздобула мій номер телефону.
Тепер вона мені телефонує раз на місяць стандартно. Говорить: «У нас діти, я його люблю, залиште нашу родину у спокої!»
Але я не беру чужого, я хочу забрати своє. До того ж, вона його не цінує, як належить, а він просто золотий!
Голубонько, хочеться мені їй сказати, я була такою ж. А твій Сашко – не чоловік, а мрія! Та я відповідаю лише одне: «Ви не туди, мабуть потрапили, я не розумію, про що ви».
Так само я буду вести себе, якщо вона надумає приїхати і зустрітися зі мною, поговорити. Але, я думаю, вона на це не зважиться, бо вона боягузка. Це вже зрозуміло. Якби не боялася – давно б вже примчалася і боролася б за свою родину. А дзвонити – це таке, кожен зможе.
Одним словом, я відступати і поступатися не збираюся. І усім жінкам хочу сказати: боріться за своє!
Всі ці «бумеранги», «на чужому нещасті…» – маячня. Знаю приклади, коли жінки одружувалися зі своїми жонатими коханцями і потім живуть щасливо все життя, народжують дітей, наживають майно, багато чого досягають.
Родина, яку можливо зруйнувати – варта того, я в цьому впевнена. І я свого щастя дочекаюся і буду зі своїм коханим мужчиною!
Автор – Олена К.
Спеціально для видання Ibilingua.com.
Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.
Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com
Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!
Недавні записи
- Я не хочу старіти сама! Ніколи не думала, що перестану радіти своїм дням народженням! Але зараз мій 70-річний ювілей, який я зустріну 10 грудня, мене не радує. Я почуваюся зовсім самотньою при живому синові, а все через те, що я не порозумілася з невісткою, не стала їсти ту її дієтичну нісенітницю. Та зараз би я вже згідна. У будинку немає ні м’яса, ні курки. Тільки риба, яйця та сир, іноді навіть не справжній. Принесла їм цукерки ще на минуле Різдво: карамель, желе, нуга, вафлі, шоколад. Так невістка їх викинула
- Майже рік нема мого захисника, а зі мною і сином живе мама чоловіка. Я сама її покликала минулої зими, щоб їй не було так самотньо і сумно. Я думала, разом нам буде легше. Але я більше так не можу, дуже хочу знову відселити свекруху, та Віра Василівна в свою квартиру переселенців пустила. Вона щовечора співає Макарчику ту саму колискову і називає його Микитою, готує щодня тільки те, що любив малим і вже дорослим Микита. На стіл, коли ми сідаємо їсти, ставить для Микити тарілку і кладе прибори
- На вихідних в невістки був день народження. Я купила гарну подарункову торбинку, поклала туди шкарпетки, шампунь і цукерків до повної, трюфеля, ті, які невістка полюбляє. Прийшовши до дітей, я привітала їх гарними побажаннями і вручила подаруночок. Та від відповіді невістки я ледь не почервоніла. “Тут, лише торбинка красива, а вміст, так собі”. За столом я себе почувала незручно, довго не сиділа, сказала, що звикла швидко лягати спати. А сьогодні, як плівку перемотую в голові ці слова
- Нас з сестрою ростила й виховувала тітка Ліда, мамина сестра. І ось тітки не стало. Ми сиділи якраз за поминальним столом, коли я зважилася розпочати цю розмову, обличчя моєї сестри вмить змінилося. Але я маю подбати про свою дитину і забезпечити її, як сестра не розуміє! Нині ми не спілкуємося. І так, я її розумію
- Моїй свекрусі всього 55 років, жінка в соку! Так ні ж, ломиться жити до нас, як свекра не стало, хоче аби я перед нею на задніх лапках скакала, подай-принеси. Вона втомилася, їй важко – втратила чоловіка, таке в країні коїться. Свою квартиру переселенцям хоче в оренду віддати і з нами грішми ділитися, чоловік в захваті від ідеї мами. Зарано ще вінки купувати, а вона зібралася! Краще би заміж ще вийшла. Готувати вона так і не навчилася, хіба що кілька дуже вже буденних страв страв: макарони, смажена картопля і яєчня, не більше. До прибирання ставиться за принципом «головне, щоб не як у свинарнику». От нащо це мені в моїй квартирі? Він хоче взяти кредит у банку та поміняти мою квартиру з доплатою на трикімнатну